Rigatoni makaron z matrycy z brązu 500 g

7,10 zł

(1,42 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Makarony LA RUVIDA ITALIANA produkowane są w 100% z semoliny, czyli gruboziarnistej włoskiej mąki z pszenicy twardej, tzw. durum. Rzemieślniczego charakteru nadaje tłoczenie ciasta na matrycach z brązu. Ta tradycyjna obróbka powoduje, iż zewnętrzna struktura makaronu staje się bardziej chropowata i szorstka, przez co gwarantuje lepsze przyleganie i idealne łączenie się z sosami.

Rigatoni Makaron Z Matrycy Z Brązu 500 g

Marka: LA RUVIDA ITALIANA

Gramatura/Pojemność: 500 g

Pośpiesz się! Tylko 95 szt. w magazynie!
Ilość
0

Doświadczenie Smaku z Włoskiej Tradycji

Rigatoni Makaron Z Matrycy Z Brązu 500 g od LA RUVIDA ITALIANA jest wynikiem starannej produkcji zgodnej z tradycyjnymi metodami. Tłoczenie na matrycach z brązu dodaje chropowatości, co gwarantuje lepsze przyleganie sosów i tworzy wyjątkowy, włoski smak na Twoim stole.

Semolina Durum: Serce Włoskiego Makaronu

Produkowany z 100% semoliny, gruboziarnistej mąki z pszenicy twardej, Rigatoni Makaron zapewnia smak i teksturę, które odzwierciedlają prawdziwą duszę włoskiej kuchni. To gwarancja niezrównanej jakości, która przeniesie Cię na słoneczne, włoskie wzgórza z każdym kęsem.

Chropowatość, która Wydobywa Smak

Unikalna chropowata struktura Rigatoni Makaronu, uzyskana dzięki tłoczeniu na matrycach z brązu, umożliwia idealne połączenie z sosami. Oto sekret doskonałego dania, które dostarczy Ci prawdziwej radości z gotowania i spożywania.

O Marce LA RUVIDA ITALIANA

LA RUVIDA ITALIANA to symbol włoskiego rzemiosła i pasji do kulinarnej doskonałości. Producent ten z dumą tworzy makaron, który jest nie tylko smaczny, ale również odzwierciedla bogatą tradycję i kulturę Włoch. Wybierając LA RUVIDA ITALIANA, wybierasz dziedzictwo, smak i jakość, które są nieosiągalne w zwykłych produktach.

Poczuj Włoską Pasję w Swojej Kuchni!

Nie czekaj! Odkryj niezapomniany smak i jakość Rigatoni Makaronu Z Matrycy Z Brązu od LA RUVIDA ITALIANA. Zamów teraz i poczuj, jak włoska pasja ożywa w Twojej kuchni!

Rigatoni Makaron Z Matrycy Z Brązu 500 g

Marka: LA RUVIDA ITALIANA

Gramatura/Pojemność: 500 g

30/09/08

Opis

Gramatura/Pojemność
500 g

Specyficzne kody

Rigatoni makaron z matrycy...

7,10 zł