Lista produktów marki MOLINO DALLAGIOVANNA

Firma Molino Dallagiovanna powstała w 1832 roku i od 6 pokoleń jest firmą rodzinną. Siedziba firmy znajduje się w Piacenzy, w samym sercu Niziny Padańskiej, jedynym miejscu we Włoszech, gdzie uprawiana jest pszenica miękka. Dzięki osiągnięciu najwyższego poziomu stosowanych technologii produkcyjnych i zaawansowanych badań, a także ogromnej pasji i prawie 200 letniemu doświadczeniu, Molino Dallagiovanna jest jednym z najlepszych producentów mąki wysokiej jakości do profesjonalnego zastosowania.

Jakość surowca

Rodzina Dallagiovanna osobiście wybiera tylko najwyższej jakości ziarna, z których część jest uprawiana w kontrolowanym łańcuchu dostaw. Dostawcy zawsze proszeni są o paszport zbożowy, który poświadcza zabiegi przeprowadzone w polu podczas siewu, wegetacji i zbioru. To gwarantuje produkt o najwyższej jakości.

Laboratorium

Badania i rozwój są niezbędne do oceny jakości: wytrzymałość, elastyczność, odporność każdej mąki sprawdzane są za pomocą analiz przeprowadzonych przy użyciu technologii najnowszej generacji. Zadaniem młyna jest nie tylko oferowanie mąki na najwyższym poziomie, ale także uzyskanie zbilansowanych, stałych i bezpiecznych produktów.

Czyszczenie i mycie

Czyszczenie jest jednym z kluczowych procesów, aby zaoferować mąkę najwyższej jakości, najpierw przeprowadzane jest czyszczenie na sucho, a następnie na mokro. Dallagiovanna jest jedynym młynem, który wykonuje mycie ziaren co pozwala na wyeliminowanie wszelkich zanieczyszczeń oraz zmiękczenie ziaren ułatwiając ich mielenie.

Mistrzowie smaku

W firmowym laboratorium „Laboratorio d’Arte Bianca”, mąki są testowane przez wewnętrznych techników i specjalistów z najlepszych włoskich szkół gastronomicznych: CAST Alimenti, AMPI oraz przez najlepszych profesjonalistów z branży i szefów kuchni z całego świata, którzy dzięki swojej sztuce i doświadczeniu, są niezbędni do ciągłego doskonalenia i rozwoju produkcji mąki.

Aktywne filtry

Mąka Napoletana Avpn Typ 00 25 kg

Cena 161,08 zł

Mąka z pszenicy miękkiej typ 00 W 310 P / L 0,60 Doskonała mąka do tradycyjnej Pizzy Neapolitańskiej. Doskonałe brzegi pizzy, miękkie i elastyczne. Mąka rekomendowana przez AVPN (Associazione Verace Pizza Napoletana) do wypieku autentycznej Pizzy Neapolitańskiej.

Mąka Napoletana 2.0 Avpn Typ 0 25 kg

Cena 165,14 zł

Mąka z pszenicy miękkiej typ 0 W 310 P / L 0,60 Mąka prawdziwych pizzaiolo. Idealna dla podkreślenia doskonałości Pizzy Neapolitańskiej: doskonale rozwinięty i puszysty brzeg, miękkie, elastyczne i łatwe do pracy ciasto zapewniające idealny wypiek. Grubsze mielenie (typ 0) powoduje, że ciasto w...

Mieszanka mąk La Pinsa Easy 5 kg

Cena 65,72 zł

Specjalna mieszanka do pizzy typu La Pinsa Romana. Gotowy produkt będzie miał wyrazisty i zdecydowany charakter, z nutami tradycyjnego smaku, dzięki obecności maki sojowej i ryżowej. Jednocześnie będzie to produkt wyjątkowy, dzięki drogocennemu dodatkowi mąki Titogradem, rewolucyjnego zboża o...

Mąka Granito Spolvero Typ 00 5 kg

Cena 48,63 zł

Mąka z pszenicy miękkiej typ 00 W 330 P / L 0,60 Idealna mąka do produkcji świeżych gnocchi, świeżego makaronu. Dzięki odpowiedniej granulacji mielenia gotowe produkty charakteryzują się „szorstką powierzchnią” (pasta ruvida) co powoduje idealne łączenie z sosami. Nie zastąpiona jako podsypka do...

Mąka Focaccia Forte Typ 00 5 kg

Cena 41,01 zł

Mąka z pszenicy miękkiej typ 00 W 330 P / L 0,60 Mocna mąka do przygotowania włoskiej focaccia. Wysoka zwartość białka (13%) umożliwia „garowanie” do 12 godzin w temperaturze pokojowej lub 48 godzin w lodówce. Idealna do focaccia klasycznej (liguryjskiej) lub pugliese.

  • Obecnie brak na stanie

Mieszanka mąk Oltregrano La Pala 5 kg

Cena 60,67 zł

Mieszanka ta została specjalnie zaprojektowana do produkcji pizzy typu la pala oraz do pizzy rzymskiej. Bardzo łatwa w pracy o wysokiej wchłanialności wody. Gotowy produkt chrupiący z zewnątrz, miękki i dobrze napowietrzony wewnątrz. Idealna mieszanka do mrożenia ciasta gotowego, wygarowanego...

  • Obecnie brak na stanie

Mąka Nobilgrano Typ 0 Pizza 10 kg

Cena 75,64 zł

Mąka z pszenicy miękkiej typ 00 W 340 P / L 0,55 Idealny uniwersalna mąka Typ 0. Dzięki wysokiej zawartości białka umożliwia bezpieczne „garowanie” w temperaturze pokojowej do 12 godzin lub do 48 godzin w lodówce. Nadaje się nie tylko do klasycznej pizzy, ale również do produktów blach.

  • Obecnie brak na stanie