Mieszanka mąk La Pinsa Easy 5 kg

74,20 zł

(1,75 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Specjalna mieszanka do pizzy typu La Pinsa Romana. Gotowy produkt będzie miał wyrazisty i zdecydowany charakter, z nutami tradycyjnego smaku, dzięki obecności maki sojowej i ryżowej. Jednocześnie będzie to produkt wyjątkowy, dzięki drogocennemu dodatkowi mąki Titogradem, rewolucyjnego zboża o tysiącu właściwości, będącego skrzyżowaniem pszenicy durum z dzikim jęczmieniem, nazywanej złotym zbożem.

Mieszanka mąk La Pinsa Easy

Marka: MOLINO DALLAGIOVANNA

Gramatura/Pojemność: 5000 g

Pośpiesz się! Tylko 2 szt. w magazynie!
Ilość
0
Ostatnie sztuki w magazynie

Odkryj smak oryginalnej La Pinsa Romana

Mieszanka mąk La Pinsa Easy 5 kg to Twoja szansa na odkrycie wyjątkowego smaku pizzy typu La Pinsa Romana. Gotowe ciasto będzie charakteryzować się wyrazistym, zdecydowanym smakiem, z nutami tradycji, dzięki obecności mąki sojowej i ryżowej.

Rewolucyjne zboże Titogradem - sekret wyjątkowej Pinsy

Unikalność mieszanki mąk La Pinsa Easy wynika z drogocennego dodatku mąki Titogradem. To rewolucyjne zboże, będące skrzyżowaniem pszenicy durum z dzikim jęczmieniem, zwane "złotym zbożem", posiada tysiąc właściwości, które sprawiają, że ciasto na pinsę staje się niezwykłe i wyjątkowe.

Doskonałe ciasto na pinsę z łatwością

Dzięki mieszance mąk La Pinsa Easy 5 kg, przygotowanie doskonałego ciasta na pinsę staje się prostsze niż kiedykolwiek. Mieszanka mąk jest starannie dobrana, aby zapewnić idealną konsystencję ciasta oraz niezapomniany smak gotowej pinsy.

MOLINO DALLAGIOVANNA - gwarancja jakości

Marka MOLINO DALLAGIOVANNA to synonim jakości i autentyczności. Specjalizując się w produkcji wysokiej jakości mąk, MOLINO DALLAGIOVANNA dostarcza produktów, które spełniają oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i miłośników kuchni włoskiej.

Zakochaj się w smaku La Pinsa Romana!

Nie czekaj, zamów mieszankę mąk La Pinsa Easy 5 kg już dziś i zaskocz swoich bliskich niezwykłym smakiem pizzy typu La Pinsa Romana. Odkryj tajemnice włoskiej kuchni i ciesz się wyjątkowymi chwilami przy stole z rodziną i przyjaciółmi!

Mieszanka mąk La Pinsa Easy

Marka: MOLINO DALLAGIOVANNA

Gramatura/Pojemność: 5000 g

77/02/06

Opis

Gramatura/Pojemność
5000 g

Specyficzne kody

Mieszanka mąk La Pinsa Easy...

74,20 zł