Mąka Granito Spolvero Typ 00 5 kg

49,41 zł

(0,99 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Mąka z pszenicy miękkiej typ 00

W 330

P / L 0,60

Idealna mąka do produkcji świeżych gnocchi, świeżego makaronu. Dzięki odpowiedniej granulacji mielenia gotowe produkty charakteryzują się „szorstką powierzchnią” (pasta ruvida) co powoduje idealne łączenie z sosami.

Niezastąpiona jako podsypka do pizzy, chleba oraz panierowania produktów do frytury.

Mąka Granito Spolvero Typ 00

Marka: MOLINO DALLAGIOVANNA

Gramatura/Pojemność: 5000 g

Pośpiesz się! Tylko 99 szt. w magazynie!
Ilość
0

Perfekcyjne świeże gnocchi i makaron: Mąka Granito Spolvero Typ 00

Mąka Granito Spolvero Typ 00 5 kg to doskonały wybór dla miłośników włoskiej kuchni. Dzięki odpowiedniej granulacji mielenia jest idealna do produkcji świeżych gnocchi oraz makaronu. Jej charakterystyczna "szorstka powierzchnia" (pasta ruvida) sprawia, że gotowe produkty doskonale łączą się z sosami.

Wszechstronne zastosowanie: Podsypka do pizzy, chleba i panierowania

Mąka Granito Spolvero Typ 00 nie tylko doskonale sprawdzi się przy wypieku gnocchi czy makaronu, ale także jako podsypka do pizzy, chleba oraz panierowania produktów do smażenia. Jej wyjątkowe właściwości sprawią, że Twoje potrawy zyskają niepowtarzalny charakter i smak.

Wysoka jakość i satysfakcja z gotowania: Mąka Granito Spolvero Typ 00

Wybierając mąkę Granito Spolvero Typ 00, masz pewność, że uzyskasz wysokiej jakości produkty wypiekowe. Spróbuj jej niezastąpionych właściwości i ciesz się satysfakcją z gotowania pysznych, domowych potraw inspirowanych włoską kuchnią.

MOLINO DALLAGIOVANNA - doskonałość i pasja

Marka MOLINO DALLAGIOVANNA to wyjątkowa firma rodzinna, która od pokoleń specjalizuje się w produkcji mąk najwyższej jakości. Dzięki starannej selekcji surowców i nieustannemu doskonaleniu procesu produkcji, MOLINO DALLAGIOVANNA gwarantuje doskonałość i pasję we wszystkich swoich produktach.

Przekonaj się o wyjątkowości Mąki Granito Spolvero Typ 00!

Nie czekaj i doświadcz wyjątkowego smaku potraw przygotowanych z mąką Granito Spolvero Typ 00! Odkryj jej wszechstronne zastosowanie i ciesz się satysfakcją z gotowania przepysznych, domowych dań inspirowanych kuchnią włoską!

Mąka Granito Spolvero Typ 00

Marka: MOLINO DALLAGIOVANNA

Gramatura/Pojemność: 5000 g

77/02/03

Opis

Gramatura/Pojemność
5000 g

Specyficzne kody

Mąka Granito Spolvero Typ...

49,41 zł