Lista produktów marki PASTIFICIO RISCOSSA

Makarony Riscossa tworzone są z pasją i profesjonalizmem. Produkowane ze starannie wyselekcjonowanych ziaren z najlepszej pszenicy durum, dzięki której makaron ma odpowiedni kolor, odpowiedni poziom białka i nie deformuje się podczas gotowania.

Riscossa: Włoska Pasja i Tradycja w Twojej Kuchni

Riscossa, ceniony włoski producent, z ponad 100-letnim doświadczeniem w branży spożywczej, jest synonimem wysokiej jakości makaronów, sosów i innych produktów, które wnoszą do Twojej kuchni esencję prawdziwej włoskiej kuchni. Dzięki unikalnemu procesowi produkcji, Riscossa oferuje produkty, które zachowują smak i wartości odżywcze, wyróżniając się na tle konkurencji. Spróbuj naszych pysznych przepisów i przekonaj się, dlaczego Riscossa to wybór tych, którzy pragną doświadczyć prawdziwego włoskiego smaku.

Historia i Tradycja

Riscossa, założona w 1902 roku, ma długą i bogatą historię, która stanowi fundament dla jej obecnego sukcesu. Nasze zaangażowanie w zachowanie tradycyjnych receptur, wykorzystanie najwyższej jakości składników oraz przestrzeganie włoskich standardów produkcji sprawia, że nasze produkty są cenione na całym świecie.

Wysoka Jakość Składników

Nasza tajemnica to proste, naturalne składniki, które gwarantują wysoką jakość i niepowtarzalny smak naszych produktów. Wykorzystujemy jedynie najlepsze, starannie wyselekcjonowane zboża i pomidory, co sprawia, że nasze produkty są zdrowe i smaczne. Wszystkie składniki pochodzą z odpowiedzialnych źródeł, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Unikalny Proces Produkcji

Riscossa jest duma z wprowadzenia nowoczesnych technologii w procesie produkcji, jednocześnie zachowując tradycyjne metody i wartości. Wykorzystujemy unikalny system suszenia makaronu, który gwarantuje jego doskonałą teksturę i smak, a także zachowanie wartości odżywczych. Wszystko to sprawia, że nasze produkty są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Bogata Oferta Produktów

W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę produktów, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne podniebienia. Oferujemy różnorodne rodzaje makaronu, sosów, mąki, kasz, oliwy z oliwek, przekąsek i wielu innych produktów, dzięki którym z łatwością przygotujesz wyśmienite włoskie dania.

Inspiracje Kulinarne

Włoska kuchnia to nie tylko smak, ale także pasja i miłość do gotowania. Riscossa to doskonałe źródło inspiracji dla każdego, kto pragnie odkryć sekrety włoskiej kuchni i przygotować wyśmienite dania. Na naszej stronie internetowej znajdziesz mnóstwo przepisów, które pozwolą Ci wykorzystać produkty Riscossa w różnorodnych daniach. Przekonaj się, jak łatwo możesz przygotować przepyszne włoskie potrawy, które zachwycą Twoich bliskich.

Zaangażowanie Społeczne

Riscossa nie tylko dba o jakość swoich produktów, ale także o społeczność i środowisko. Jako firma odpowiedzialna społecznie, wspierama lokalne inicjatywy, promujemy zdrowy styl życia i dba o zrównoważony rozwój. Wszystko to ma na celu przyczynić się do lepszego świata dla nas i przyszłych pokoleń.

Obecność na Świecie

Dzięki niezmiennemu zaangażowaniu w jakość i innowacje, produkty Riscossa są obecne na rynkach ponad 60 krajów. Nasza misja to dostarczanie najlepszych włoskich produktów na światowych stołach, z poszanowaniem tradycji, kultury i wartości, które nas wyróżniają.

Przyłącz się do Naszej Wspólnoty

Riscossa to nie tylko produkty, ale także społeczność osób, które dzielą pasję do włoskiej kuchni i kulinarnych doświadczeń. Dołącz do naszej wspólnoty w mediach społecznościowych, gdzie znajdziesz inspiracje, porady i możesz dzielić się swoimi kulinarnymi osiągnięciami z innymi miłośnikami włoskiej kuchni.

Podsumowanie

Riscossa to synonim jakości i tradycji, który wprowadza prawdziwy smak Włoch do Twojej kuchni. Wybierając produkty Riscossa, wybierasz pasję, innowacje i zaangażowanie, które gwarantują niezapomniane doświadczenia kulinarne. Dołącz do grona zadowolonych konsumentów i przekonaj się, dlaczego Riscossa to najlepszy wybór dla Ciebie.

Aktywne filtry

Makaron Spaghetti 500 g

Cena 7,99 zł

Pszenica durum użyta do produkcji makaronu pochodzi z rejonu Pugli i Bazylikaty, dzięki czemu makaron ma odpowiedni kolor, odpowiedni poziom białka i nie deformuje się podczas gotowania. Firma nie używa produktów GMO. Makaron Spaghetti Marka: PASTIFICIO RISCOSSA Gramatura/Pojemność: 500 g

Makaron Bucatini 500 g

Cena 7,99 zł

Pszenica durum użyta do produkcji makaronu pochodzi z rejonu Pugli i Bazylikaty, dzięki czemu makaron ma odpowiedni kolor, odpowiedni poziom białka, i nie deformuje się podczas gotowania. Firma nie używa produktów GMO. Makaron Bucatini Marka: PASTIFICIO RISCOSSA Gramatura/Pojemność: 500 g

Makaron Gnocchi 500 g

Cena 7,66 zł

Pszenica durum użyta do produkcji makaronu pochodzi z rejonu Pugli i Bazylikaty, dzięki czemu makaron ma odpowiedni kolor, odpowiedni poziom białka, i nie deformuje się podczas gotowania. Firma nie używa produktów GMO. Makaron Gnocchi Marka: PASTIFICIO RISCOSSA Gramatura/Pojemność: 500 g

Makaron Spirali świderki 500 g

Cena 7,99 zł

Makaron w kształcie skręconej rurki. Pszenica durum użyta do produkcji makaronu pochodzi z rejonu Pugli i Bazylikaty, dzięki czemu makaron ma odpowiedni kolor, odpowiedni poziom białka, i nie deformuje się podczas gotowania. Firma nie używa produktów GMO. Makaron Spirali świderki Marka:...

Makaron Serpentini wężyki 500 g

Cena 7,99 zł

Makaron w kształcie spirali. Pszenica durum użyta do produkcji makaronu pochodzi z rejonu Pugli i Bazylikaty, dzięki czemu makaron ma odpowiedni kolor, odpowiedni poziom białka, i nie deformuje się podczas gotowania. Firma nie używa produktów GMO. Makaron Serpentini wężyki Marka: PASTIFICIO...

Makaron Rotelle kółka 500 g

Cena 7,99 zł

Makaron w kształcie kółek. Pszenica durum użyta do produkcji makaronu pochodzi z rejonu Pugli i Bazylikaty, dzięki czemu makaron ma odpowiedni kolor, odpowiedni poziom białka, i nie deformuje się podczas gotowania. Firma nie używa produktów GMO. Makaron Rotelle kółka Marka: PASTIFICIO RISCOSSA...

Makaron Pappardelle jajeczne 500 g

Cena 16,10 zł

Makaron wstążki. Pszenica durum (+ jajka) użyta do produkcji makaronu pochodzi z rejonu Pugli i Bazylikaty, dzięki czemu makaron ma odpowiedni kolor, odpowiedni poziom białka, i nie deformuje się podczas gotowania. Firma nie używa produktów GMO. Makaron Pappardelle jajeczne Marka: PASTIFICIO...

Makaron Rosmarino ryż duży 500 g

Cena 7,99 zł

Pszenica durum użyta do produkcji makaronu pochodzi z rejonu Pugli i Bazylikaty, dzięki czemu makaron ma odpowiedni kolor, odpowiedni poziom białka, i nie deformuje się podczas gotowania. Firma nie używa produktów GMO. Makaron Rosmarino ryż duży Marka: PASTIFICIO RISCOSSA Gramatura/Pojemność: 500 g

Makaron Tagliatelle gniazdka 500 g

Cena 12,78 zł

Makaron wstążki. Pszenica durum użyta do produkcji makaronu pochodzi z rejonu Pugli i Bazylikaty, dzięki czemu makaron ma odpowiedni kolor, odpowiedni poziom białka, i nie deformuje się podczas gotowania. Firma nie używa produktów GMO. Tagliatelle Gniazdka Marka: PASTIFICIO RISCOSSA...

Makaron Tagliatelle zielone 500 g

Cena 14,32 zł

Makaron wstążki. Pszenica durum (z dodatkiem szpinaku) użyta do produkcji makaronu pochodzi z rejonu Pugli i Bazylikaty, dzięki czemu makaron ma odpowiedni kolor, odpowiedni poziom białka, i nie deformuje się podczas gotowania. Firma nie używa produktów GMO. Makaron Tagliatelle zielone Marka:...

Lasagne jajeczne. Nie wymaga gotowania (Precooked) 500 g

Cena 18,73 zł

Pszenica durum (+ jajka) użyta do produkcji makaronu pochodzi z rejonu Pugli i Bazylikaty, dzięki czemu makaron ma odpowiedni kolor, odpowiedni poziom białka, i nie deformuje się podczas gotowania. Firma nie używa produktów GMO. Makaron nie wymaga gotowania (precooked). Lasagne jajeczne. Nie...

Makaron Spaghetti Bronzo. Makaron z matrycy z brązu 500 g

Cena 12,92 zł

Makaron wyprodukowany za pomocą tradycyjnej matrycy z brązu dzięki czemu powierzchnia makaronu jest bardziej porowata, a sos idealnie do niego przywiera; 100 % pszenicy durum; produkt wysokobiałkowy - 14%; Makaron suszony co przyczynia się do zachowania doskonałych właściwości odżywczych oraz...

Makaron Fusilli Bronzo. Makaron z matrycy z brązu 500 g

Cena 12,92 zł

Makaron wyprodukowany za pomocą tradycyjnej matrycy z brązu dzięki czemu powierzchnia makaronu jest bardziej porowata, a sos idealnie do niego przywiera; 100 % pszenicy durum; produkt wysokobiałkowy - 14%; Makaron suszony co przyczynia się do zachowania doskonałych właściwości odżywczych oraz...

Makaron Penne Rigate. Makaron z matrycy z brązu 500 g

Cena 12,92 zł

Makaron wyprodukowany za pomocą tradycyjnej matrycy z brązu dzięki czemu powierzchnia makaronu jest bardziej porowata, a sos idealnie do niego przywiera; 100 % pszenicy durum; produkt wysokobiałkowy - 14%; Makaron suszony co przyczynia się do zachowania doskonałych właściwości odżywczych oraz...

Makaron Tortiglioni Rurki. Makaron z matrycy z brązu 500 g

Cena 12,92 zł

Makaron wyprodukowany za pomocą tradycyjnej matrycy z brązu dzięki czemu powierzchnia makaronu jest bardziej porowata, a sos idealnie do niego przywiera; 100 % pszenicy durum; produkt wysokobiałkowy - 14%; Makaron suszony co przyczynia się do zachowania doskonałych właściwości odżywczych oraz...

Makaron Rigatoni. Makaron z matrycy z brązu 500 g

Cena 12,92 zł

Makaron wyprodukowany za pomocą tradycyjnej matrycy z brązu dzięki czemu powierzchnia makaronu jest bardziej porowata, a sos idealnie do niego przywiera; 100 % pszenicy durum; produkt wysokobiałkowy - 14%; Makaron suszony co przyczynia się do zachowania doskonałych właściwości odżywczych oraz...

Spaghetti 3 kg

Cena 45,30 zł

Pszenica durum użyta do produkcji makaronu pochodzi z rejonu Pugli i Bazylikaty, dzięki czemu makaron ma odpowiedni kolor, odpowiedni poziom białka i nie deformuje się podczas gotowania. Firma nie używa produktów GMO. Spaghetti Marka: PASTIFICIO RISCOSSA Gramatura/Pojemność: 3000 g

Penne Rigate 3 kg

Cena 45,30 zł

Pszenica durum użyta do produkcji makaronu pochodzi z rejonu Pugli i Bazylikaty, dzięki czemu makaron ma odpowiedni kolor, odpowiedni poziom białka i nie deformuje się podczas gotowania. Firma nie używa produktów GMO. Penne Rigate Marka: PASTIFICIO RISCOSSA Gramatura/Pojemność: 3000 g

Spirali 3 kg

Cena 45,30 zł

Makaron w kształcie skręconej rurki. Pszenica durum użyta do produkcji makaronu pochodzi z rejonu Pugli i Bazylikaty, dzięki czemu makaron ma odpowiedni kolor, odpowiedni poziom białka, i nie deformuje się podczas gotowania. Firma nie używa produktów GMO. Spirali Marka: PASTIFICIO RISCOSSA...

Mąka do pizzy PASTIFICIO RISCOSSA 1 kg

Cena 6,49 zł

Oryginalna włoska mąką. Bardzo drobno mielona, na pył. Wysoce elastyczna, całkowicie wyczyszczona z otrębów. Śnieżnobiała. Świetna na pizzę, ravioli, lekkie włoskie bułki i chleby, np. foccacia. Mąka do pizzy PASTIFICIO RISCOSSA Marka: PASTIFICIO RISCOSSA Gramatura/Pojemność: 1000 g

  • Obecnie brak na stanie

Makaron Linguine Bio 500 g

Cena 15,57 zł

Ekologiczny makaron pełnoziarnisty otrzymywany wyłącznie poprzez zmielenie 100% włoskiej ekologicznej pszenicy. Produkt posiada Unijne logo produkcji ekologicznej (zielony liść) Produkt certyfikowany przez organ kontrolny ICEA, promujący rolnictwo ekologiczne we Włoszech Makaron Linguine Bio...

  • Obecnie brak na stanie

Makaron Spaghetti Bio 500 g

Cena 15,57 zł

Ekologiczny makaron pełnoziarnisty otrzymywany wyłącznie poprzez zmielenie 100% włoskiej ekologicznej pszenicy. Produkt posiada Unijne logo produkcji ekologicznej (zielony liść) Produkt certyfikowany przez organ kontrolny ICEA, promujący rolnictwo ekologiczne we Włoszech Makaron Spaghetti Bio...

  • Obecnie brak na stanie

Makaron Penne Rigate 500 g

Cena 15,57 zł

Ekologiczny makaron pełnoziarnisty otrzymywany wyłącznie poprzez zmielenie 100% włoskiej ekologicznej pszenicy. Produkt posiada Unijne logo produkcji ekologicznej (zielony liść) Produkt certyfikowany przez organ kontrolny ICEA, promujący rolnictwo ekologiczne we Włoszech Makaron Penne Rigate...

  • Obecnie brak na stanie