Lista produktów marki REDORO

Firma o charakterze rzemieślniczym związana jest z tradycją, ale dynamicznie dostosowuje się do zmian rynkowych. Pasja i tajemnice produkcji 100% włoskiej oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia REDORO były przekazywane z ojca na syna od ponad 100 lat, co oznaczało w połowie lat 90. przejście z lokalnej firmy produkcyjnej do krajowej i międzynarodowej firmy, która przynosi w każdej kuchni i na każdym stole na całym świecie, pasję, smak i jakość doświadczenia REDORO.

Pomimo wielkiego sukcesu, wartości, którymi kieruje się firma są takie same jak w czasach starożytnych: jakość, autentyczność i miłość w każdym najmniejszym geście, od uprawy oliwek, przez ręczne zbieranie, aż do przetworzenia w oliwę z pierwszego tłoczenia lub pyszne produkty, takie jak pasztet lub specjalności w oleju.

Aktywne filtry

Oliwa Extra Vergine, w 100% z włoskich oliwek 500 ml

Cena 48,31 zł

Oliwa Redoro Extra Vergine jest owocem dokładnej selekcji oliwek najwyższej jakości, zbieranych we właściwym czasie. Charakteryzuje się zrównoważoną pikantnością i goryczką. To bardzo delikatna oliwa z owocową nutą i aromatem przypraw. Ma wszechstronne zastosowanie: idealna do sałatek i świeżych...