Spaghetti makaron z matrycy z brązu 5 kg

71,72 zł

(1,43 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Makarony LA RUVIDA ITALIANA produkowane są w 100% z semoliny, czyli gruboziarnistej włoskiej mąki z pszenicy twardej, tzw. durum. Rzemieślniczego charakteru nadaje tłoczenie ciasta na matrycach z brązu. Ta tradycyjna obróbka powoduje, iż zewnętrzna struktura makaronu staje się bardziej chropowata i szorstka, przez co gwarantuje lepsze przyleganie i idealne łączenie się z sosami.

Spaghetti Makaron Z Matrycy Z Brązu 5 kg

Marka: LA RUVIDA ITALIANA

Gramatura/Pojemność: 5000 g

Pośpiesz się! Tylko 100 szt. w magazynie!
Ilość
0

Włoskie Wyrafinowanie: Spaghetti Makaron Z Matrycy Z Brązu

Spaghetti Makaron Z Matrycy Z Brązu 5 kg od marki LA RUVIDA ITALIANA to kwintesencja włoskiego stylu kulinarnego. Szorstka i chropowata struktura zapewnia doskonałe przyleganie sosów, tworząc niezapomniane połączenie dla Twojego podniebienia.

Tradycja i Nowoczesność: 100% Semolina Durum

LA RUVIDA ITALIANA używa tylko 100% semoliny, gruboziarnistej mąki z pszenicy twardej, znanej jako durum. Jest to gwarancja naturalności, smaku i jakości, która podkreśla każdy kęs makaronu, nadając mu wyjątkowy charakter.

Rzemieślnicza Perła Kuchni: Proces na Matrycach z Brązu

Proces tłoczenia na matrycach z brązu wyróżnia makaron LA RUVIDA ITALIANA. Ten szczególny proces daje makaronowi jego unikatowy wygląd i teksturę, zapewniając idealne łączenie się z sosami i podnosząc Twoje dania na wyższy poziom.

O Marce LA RUVIDA ITALIANA

LA RUVIDA ITALIANA to marka znana i ceniona na całym świecie. Specjalizuje się w tworzeniu autentycznych włoskich makaronów, łącząc tradycyjne techniki z nowoczesnym podejściem do jakości. Dzięki pasji i zaangażowaniu tworzą produkty, które stanowią prawdziwą duszę włoskiej kuchni.

Zaproszenie do Włoskiego Cudownego Świata Smaków!

Odkryj prawdziwy smak Włoch z Spaghetti Makaronem Z Matrycy Z Brązu 5 kg od LA RUVIDA ITALIANA. Zamów już dziś i poczuj się jak w najlepszej włoskiej trattorii bez wychodzenia z domu!

Spaghetti Makaron Z Matrycy Z Brązu 5 kg

Marka: LA RUVIDA ITALIANA

Gramatura/Pojemność: 5000 g

30/09/05

Opis

Gramatura/Pojemność
5000 g

Specyficzne kody

Spaghetti makaron z matrycy...

71,72 zł