Makaron Eliche Tricolori świderki w trzech kolorach 500 g

12,18 zł

(2,44 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Makaron w kształcie świderka. Makaron Agnesi produkowany jest z pszenicy durum, używając w największej ilości odmiany Kronos. To wyjątkowa pszenica, która charakteryzuje się łagodnym smakiem złotym kolorem, wysokim stopniem zawartości białka. Semolina jest mieszana we własnym młynie. Jedyna w swoim rodzaju receptura, doświadczenie Agnesi, powolne suszenie jak nakazuje tradycja (15 godzin powolnego suszenia dla Spaghetti Agnesi), wszystko to jest fundamentalne dla zatrzymania wartości odżywczych, pełnego i bogatego smaku pszenicy i odpowiedniej sprężystości w gotowaniu.

Makaron Eliche Tricolori świderki w trzech kolorach

Marka: AGNESI

Gramatura/Pojemność: 500 g

Pośpiesz się! Tylko 95 szt. w magazynie!
Ilość
0

Eliche Tricolori - kolorowy smak włoskiej tradycji

Makaron Eliche Tricolori to połączenie trzech kolorów świderków, które wprowadzają do Twojej kuchni karnawał smaków i barw. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników do barwienia, makaron zachowuje swoje wartości odżywcze i smak, a jednocześnie cieszy oko atrakcyjnym wyglądem.

Doskonałe źródło białka z pszenicy durum

Eliche Tricolori to świderki produkowane z pszenicy durum odmiany Kronos, która gwarantuje wysoką zawartość białka. Wybierając ten makaron, zyskujesz nie tylko smaczne danie, ale także wartościowy składnik diety.

Tradycja i nowoczesność w jednym

Makaron Eliche Tricolori to produkt, który łączy tradycję z nowoczesnością. Agnesi, stosując swoją sprawdzoną recepturę oraz technikę powolnego suszenia, dba o zachowanie wartości odżywczych, bogatego smaku oraz odpowiedniej sprężystości makaronu.

Agnesi - synonim włoskiej jakości

Marka Agnesi to gwarancja wysokiej jakości oraz oryginalności włoskiego makaronu. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i unikalne receptury, firma dostarcza na nasze stoły produkty o wyjątkowym smaku i wyglądzie.

Spróbuj Eliche Tricolori i zaskocz bliskich kreatywnym daniem!

Zamów makaron Eliche Tricolori w trzech kolorach od Agnesi i odkryj niezwykłe możliwości serwowania kolorowych i smacznych potraw. Zaskocz swoją rodzinę i przyjaciół pysznym daniem z makaronem, który wprowadzi do Twojej kuchni włoską tradycję i nowoczesne akcenty.

Makaron Eliche Tricolori świderki w trzech kolorach

Marka: AGNESI

Gramatura/Pojemność: 500 g

13/12/24

Opis

Gramatura/Pojemność
500 g

Specyficzne kody

Makaron Eliche Tricolori...

12,18 zł