Makaron Bucatini 500 g

10,16 zł

(2,03 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Makaron Agnesi produkowany jest z pszenicy durum, używając w największej ilości odmiany Kronos. To wyjątkowa pszenica, która charakteryzuje się łagodnym smakiem złotym kolorem, wysokim stopniem zawartości białka. Semolina jest mieszana we własnym młynie. Jedyna w swoim rodzaju receptura, doświadczenie Agnesi, powolne suszenie jak nakazuje tradycja (15 godzin powolnego suszenia dla Spaghetti Agnesi), wszystko to jest fundamentalne dla zatrzymania wartości odżywczych, pełnego i bogatego smaku pszenicy i odpowiedniej sprężystości w gotowaniu.

Makaron Bucatini

Marka: AGNESI

Gramatura/Pojemność: 500 g

Pośpiesz się! Tylko 95 szt. w magazynie!
Ilość
0

Bucatini - niezwykły makaron z otworem w środku

Makaron Bucatini to unikatowy produkt, który wyróżnia się nie tylko smakiem, ale także ciekawym kształtem. Długi, cylindryczny makaron posiada otwór biegnący przez jego środek, co sprawia, że doskonale łączy się z różnorodnymi sosami i dodatkami, szczególnie zawiesistymi lub mięsnymi.

Kronos - wyjątkowa pszenica durum dla wyjątkowego smaku

Makaron Bucatini Agnesi wytwarzany jest z pszenicy durum odmiany Kronos, która dzięki swoim właściwościom - łagodnemu smakowi, złotemu kolorowi i wysokiej zawartości białka - nadaje produktowi unikalne cechy smakowe i odżywcze.

Tradycja i staranność produkcji

Makaron Bucatini Agnesi wyróżnia się starannym procesem produkcji, który obejmuje mieszanie semoliny we własnym młynie oraz powolne suszenie trwające aż 15 godzin. Dzięki temu makaron zachowuje wszystkie wartości odżywcze, pełny smak pszenicy i odpowiednią sprężystość podczas gotowania.

Agnesi - marka gwarantująca jakość i włoską tradycję

Marka Agnesi to symbol jakości, autentyczności i wieloletniej tradycji we włoskim makaronie. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz niezwykłej recepturze, firma dostarcza na nasze stoły produkty o wyjątkowym smaku, którym nie można się oprzeć.

Spróbuj niezwykłego makaronu Bucatini już dziś!

Zamów makaron Bucatini Agnesi i zaskocz swoich bliskich niecodziennym daniem. Wypróbuj różne przepisy i pozwól sobie na kulinarne eksperymenty, czerpiąc z bogactwa włoskiej kuchni.

Makaron Bucatini

Marka: AGNESI

Gramatura/Pojemność: 500 g

13/12/07

Opis

Gramatura/Pojemność
500 g

Specyficzne kody

Makaron Bucatini 500 g

10,16 zł