Makaron Spaghetti 5 kg

68,18 zł

(1,36 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Linia makaronów Pasta REGGIA to propozycja dla tych, którzy poszukują doskonałego, makaronu w 100% z semoliny z włoskiej pszenicy durum. Oryginalny Włoski makaron jest wytwarzany z czystej semoliny z pszenicy durum, wody i bez konserwantów, ponieważ proces suszenia produktu zapewnia mu naturalny okres przydatności do spożycia. Makarony Pasta REGGIA nie posiadają dodatkowych barwników, dlatego patrząc na wiązkę spaghetti pod światło widzimy jasność słońca wchłoniętego przez ziarno pszenicy i uwalnianego przez semolinę.

Makaron Spaghetti 5 kg

Marka: PASTA REGGIA

Gramatura/Pojemność: 5000 g

Pośpiesz się! Tylko 100 szt. w magazynie!
Ilość
0

Esencja Włoskiego Rzemiosła w Twojej Kuchni

Makaron Spaghetti od PASTA REGGIA to kwintesencja włoskiej pasji do makaronu, która odnajdzie swoje miejsce w sercach wszystkich miłośników kulinarnych arcydzieł. Wyprodukowany wyłącznie z najlepszej jakości semoliny z włoskiej pszenicy durum, bez dodatku konserwantów, ten makaron jest hołdem dla tradycyjnych, włoskich metod produkcji. Proces suszenia, który zapewnia makaronowi naturalną trwałość, pozwala zachować wszystkie wyjątkowe właściwości smakowe i odżywcze. Przezroczystość spaghetti pod światłem jest niczym uchwycenie esencji słońca, które nasiąka każdym ziarnem pszenicy, tworząc produkt o niepowtarzalnej jakości.

Zdrowe Składniki, Czysty Smak

Makaron Spaghetti PASTA REGGIA to nie tylko przyjemność dla podniebienia, ale również wybór zdrowego składnika Twoich dań. Wykonany w 100% z semoliny z pszenicy durum, bez dodatkowych barwników i konserwantów, jest doskonałym źródłem błonnika i białka. Wspiera zdrowy styl życia, będąc jednocześnie podstawą niezliczonych, smacznych przepisów. To idealna propozycja dla tych, którzy poszukują produktów czystych, naturalnych i pełnych smaku, aby każdy posiłek był nie tylko ucztą dla zmysłów, ale i dobrym wyborem dla zdrowia.

Inspiracja dla Twojej Kuchni

Spaghetti od PASTA REGGIA to nie tylko makaron, to inspiracja do tworzenia nieskończonej liczby dań, które zadowolą każdego, od miłośnika klasycznej włoskiej kuchni, po eksperymentujących kucharzy poszukujących nowych smaków. Możliwości są nieograniczone - od tradycyjnego spaghetti bolognese, przez lekkie dania z owocami morza, aż po nowoczesne kompozycje z wykorzystaniem sezonowych składników. Makaron Spaghetti PASTA REGGIA jest idealnym płótnem dla Twojej kulinarnych wizji, pozwalając na pełną ekspresję smaku i kreatywności.

O Marce PASTA REGGIA

PASTA REGGIA to marka, która z dumą kontynuuje wielowiekową tradycję włoskiej produkcji makaronu, łącząc ją z nowoczesnymi technologiami, aby dostarczyć najlepszej jakości produkt. Dzięki wykorzystaniu wyłącznie naturalnych składników, PASTA REGGIA oferuje makarony, które są doceniane nie tylko we Włoszech, ale i na całym świecie. Każdy produkt tej marki to obietnica autentycznego smaku, wysokiej jakości i pasji, jaką Włosi darzą swoje kulinaria.

Zaproszenie do Świata Włoskich Smaków z PASTA REGGIA

Nie czekaj, aby odkryć bogactwo smaków, jakie oferuje makaron Spaghetti od PASTA REGGIA. Zamów już dziś i pozwól, aby każdy posiłek stał się okazją do celebracji najlepszych włoskich tradycji kulinarnych. Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem domowej kuchni, czy profesjonalnym kucharzem, makaron od PASTA REGGIA zainspiruje Cię do tworzenia niezapomnianych dań, które zachwycą każdego. Wejdź do świata PASTA REGGIA i pozwól sobie na odrobinę włoskiego słońca w każdym kęsie.

Makaron Spaghetti 5 kg

Marka: PASTA REGGIA

Gramatura/Pojemność: 5000 g

30/09/36

Opis

Gramatura/Pojemność
5000 g

Specyficzne kody

Makaron Spaghetti 5 kg

68,18 zł