Farfalle Rigartoni makaron z matrycy z brązu 500 g

7,10 zł

(1,42 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Makarony LA RUVIDA ITALIANA produkowane są w 100% z semoliny, czyli gruboziarnistej włoskiej mąki z pszenicy twardej, tzw. durum. Rzemieślniczego charakteru nadaje tłoczenie ciasta na matrycach z brązu. Ta tradycyjna obróbka powoduje, iż zewnętrzna struktura makaronu staje się bardziej chropowata i szorstka, przez co gwarantuje lepsze przyleganie i idealne łączenie się z sosami.

Farfalle Rigartoni Makaron Z Matrycy Z Brązu 500 g

Marka: LA RUVIDA ITALIANA

Gramatura/Pojemność: 500 g

Pośpiesz się! Tylko 100 szt. w magazynie!
Ilość
0

Farfalle Rigartoni: Tradycyjny Smak Włoch w Twoim Domu

Farfalle Rigartoni Makaron Z Matrycy Z Brązu 500 g od LA RUVIDA ITALIANA to prawdziwa esencja włoskiej kuchni. Jego unikalna struktura chropowata i szorstka sprawia, że sosy doskonale się z nim łączą, tworząc magiczne połączenie smaków.

100% Semolina Durum: Siła Naturalnych Składników

Farfalle Rigartoni Makaron produkowany jest w 100% z semoliny, czyli gruboziarnistej włoskiej mąki z pszenicy twardej. To gwarancja wyjątkowego smaku i tekstury, która zachwyci Cię swoim delikatnym, a zarazem wyrazistym charakterem.

Rzemieślnicza Produkcja na Matrycach z Brązu: Tajemnica Idealnego Makaronu

Metoda tłoczenia na matrycach z brązu, używana w produkcji makaronu Farfalle Rigartoni, jest sekretem jego wyjątkowej struktury. Ta starożytna technika zapewnia idealne połączenie z różnymi sosami, dodając niepowtarzalnego charakteru Twoim daniom.

O Marce LA RUVIDA ITALIANA

LA RUVIDA ITALIANA to renomowany producent makaronów, który od lat cieszy się uznaniem na rynkach światowych. Tradycyjne metody produkcji łączą się z nowoczesnym podejściem, by dostarczyć Ci najwyższej jakości produkty. Wybierając LA RUVIDA ITALIANA, wybierasz autentyczny smak i doskonałość na talerzu.

Zapraszamy do Włoskiego Świata Smaków!

Nie czekaj! Zanurz się w wyjątkowych doznań smakowych z Farfalle Rigartoni Makaronem Z Matrycy Z Brązu 500 g od LA RUVIDA ITALIANA. Odkryj prawdziwą pasję włoskiej kuchni i zamów już dziś!

Farfalle Rigartoni Makaron Z Matrycy Z Brązu 500 g

Marka: LA RUVIDA ITALIANA

Gramatura/Pojemność: 500 g

30/09/06

Opis

Gramatura/Pojemność
500 g

Specyficzne kody

Farfalle Rigartoni makaron...

7,10 zł