• Obecnie brak na stanie

Tonik Fieno (24x200ml)

163,65 zł

(3,41 zł za 100 ml)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Inspirując się klasyczną indyjską wodą tonikową, wyróżnia się kwiatowymi i ziołowymi nutami, które wynikają z umiejętnie dobranego stosowania wiosennego siana - tego, które jest koszone jako pierwsze i jest najbardziej aromatyczne - z Alp wokół Cuneo. Gorzkość chininy przyjemnie zaokrągla zrównoważony smak, co czyni tę wodę tonikową idealną jako orzeźwiający i gaszący pragnienie napój.

Dopasowania

Doskonała do miksologii, podkreśla wszystkie aromaty ginu, chociaż początkowo została opracowana dla Beermouth & Tonic, pierwszego koktajlu wykonanego z naszego piwnego wermutu Baladin.

Tonik Fieno (24x200ml)

Marka: BALADIN

Gramatura/Pojemność: 4800 ml

Sorry, no items left.
Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Klasyczna Indyjska Inspiracja Tonika Fieno Baladin

Tonik Fieno Baladin jest esencją, która czerpie inspirację z klasycznej indyjskiej wody tonikowej. Unikalne połączenie aromatycznych składników pochodzących z najwcześniej koszonego siana z Alp w okolicy Cuneo sprawia, że tonik wyróżnia się na tle innych. Nuty kwiatowe i ziołowe, zaokrąglone przyjemną gorzkością chininy, nadają temu napojowi wyjątkową, harmonijną i zrównoważoną kompozycję smaku, czyniąc go idealnym dla tych, którzy pragną orzeźwienia.

Cudowny Dodatek Do Koktajli

Tonik Fieno Baladin to nie tylko świetny orzeźwiający napój. Jest również doskonałym dodatkiem do koktajli, szczególnie dla tych, którzy cenią sobie wyrafinowane, aromatyczne giny. Tonik Fieno podkreśla wszystkie aromaty ginu, dodając do niego unikalne nuty, które są jednocześnie wyraziste i subtelne. Co więcej, tonik ten został stworzony początkowo z myślą o koktajlu Beermouth & Tonic - pierwszym koktajlu wykonanym z piwnego wermutu Baladin.

BALADIN - Znawca Wyrafinowanych Smaków

Baladin to marka, która zdobyła uznanie na całym świecie dzięki swoim unikalnym, wysokiej jakości produktom. Dążą do ciągłego odkrywania nowych doznań smakowych, nie bojąc się eksperymentować i innowować. Ich wyjątkowe produkty, takie jak Tonik Fieno, są dowodem na tę filozofię. Baladin to gwarancja smaku, który jest wynikiem połączenia tradycji i nowoczesności.

Odkryj Wyjątkowy Tonik Fieno Baladin

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego Toniku Fieno Baladin. Każdy łyk tego wyrafinowanego toniku to prawdziwa podróż do świata pełnego harmonijnych, kwiatowych i ziołowych nut. Zamów teraz i pozwól, aby Tonik Fieno Baladin stał się twoim ulubionym orzeźwieniem!

Tonik Fieno (24x200ml)

Marka: BALADIN

Gramatura/Pojemność: 4800 ml

08/05/13

Opis

Gramatura/Pojemność
4800 ml

Specyficzne kody

Tonik Fieno (24x200ml)

163,65 zł