Napój z Brzoskwiń (24x200ml)

122,50 zł

(2,55 zł za 100 ml)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Kiedy brzoskwinie są idealnie dojrzałe, Yoga wybiera te najwyższej jakości, aby uzyskać sok o autentycznym, niepowtarzalnym smaku.

NAJLEPSZE Z WŁOSKICH PLANTACJI

Yoga spełnia swoją obietnicę dobroci z Yoga Optimum Italian Peach, nektarem wykonanym tylko z brzoskwiń uprawianych we Włoszech, zbieranych w momencie idealnej dojrzałości. W ten sposób zachowane są wszystkie właściwości i naturalny smak owocu. Idealne jako pożywny dodatek do diety i do wypicia za jednym zamachem, dzięki wygodnej zakrętce.

SKŁADNIKI

Brzoskwinia 70% (puree z brzoskwiń, sok z brzoskwiń z koncentratu), Soki z winogron i cytryny z koncentratu, Naturalne aromaty, Witamina C. Bez glutenu

Napój z Brzoskwiń (24x200ml)

Marka: YOGA

Gramatura/Pojemność: 4800 ml

Pośpiesz się! Tylko 98 szt. w magazynie!
Ilość
0

Niepowtarzalny Smak Włoskich Brzoskwiń z YOGA

Zakochaj się w smaku idealnie dojrzałych brzoskwiń z serii YOGA Optimum Italian Peach. Nasz sok, wykonany wyłącznie z najwyższej jakości brzoskwiń z włoskich plantacji, zachwyca niepowtarzalnym, autentycznym smakiem. Zbierane w momencie idealnej dojrzałości, brzoskwinie przenoszą do naszego soku swoją pełnię smaku, tworząc niepowtarzalny nektar, który umila każdą chwilę.

Dojrzałość, która Robi Różnicę z YOGA

Klucz do naszego niepowtarzalnego smaku leży w dojrzałości naszych owoców. Yoga Optimum Italian Peach jest tworzone tylko z brzoskwiń, które osiągnęły moment idealnej dojrzałości - to wtedy, gdy zachowane są wszystkie właściwości i naturalny smak owocu. Każdy łyk naszego soku to pełne doświadczenie smakowe, które zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników brzoskwiń.

Zdrowy Wybór z YOGA

Nasza linia soków Yoga Optimum to więcej niż tylko smaczne napoje. To wybór dla tych, którzy szukają zdrowych, pożywnych dodatków do swojej diety. Bogaty w witaminę C i bez glutenu, nasz sok z brzoskwiń jest idealny do spożycia za jednym zamachem, dostarczając organizmu cennych składników odżywczych w każdym łyku.

YOGA - Obietnica Dobroci

Marka YOGA to więcej niż producent soków. To obietnica dobroci, którą spełniamy z każdym produktem, który tworzymy. Nasze napoje są tworzone z pasją i zaangażowaniem, z naciskiem na autentyczność smaku i najwyższą jakość owoców. Nasze soki to połączenie niezrównanej jakości i niepowtarzalnego smaku, które przynosi prawdziwą radość z picia.

Poczuj Smak Włoskich Brzoskwiń z YOGA!

Spróbuj YOGA Optimum Italian Peach już dziś! Odkryj smak idealnie dojrzałych włoskich brzoskwiń zamkniętych w jednym napoju i poczuj różnicę, jaką robi autentyczny smak.

Napój z Brzoskwiń (24x200ml)

Marka: YOGA

Gramatura/Pojemność: 4800 ml

20/18/08

Opis

Gramatura/Pojemność
4800 ml

Specyficzne kody

Napój z Brzoskwiń (24x200ml)

122,50 zł