Napój z Gruszek (24x200ml)

122,50 zł

(2,55 zł za 100 ml)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Najwyższej jakości włoskie gruszki i pasja Yoga w wielkim klasyku z linii Optimum.

DOBRE OD POCZĄTKU

Używamy tylko najwyższej jakości włoskich gruszek, zbieranych w momencie idealnej dojrzałości, aby stworzyć sok naturalnie bogaty w smak i witaminy. Yoga Optimum Italian Pear to nektar z 70% gruszką, dla tych, którzy szukają czegoś smacznego i autentycznego o każdej porze dnia. Klasyczna dobroć z dużą ilością dodatkowego owocu, łatwa do picia dzięki praktycznemu zakręcaniu.

SKŁADNIKI

Puree z gruszek, Woda, Cukier, Syrop glukozowo-fruktozowy, Regulator kwasowości: kwas cytrynowy, Aromaty, Witamina C. Bez glutenu

Napój z Gruszek (24x200ml)

Marka: YOGA

Gramatura/Pojemność: 4800 ml

Pośpiesz się! Tylko 96 szt. w magazynie!
Ilość
0

Pełnia Smaku we Włoskich Gruszkach od YOGA

Zanurz się w bogactwie smaku dzięki nektarowi z gruszek marki YOGA. Wykorzystując najwyższej jakości włoskie gruszki, Yoga Optimum Italian Pear jest sokiem naturalnie bogatym w smak i witaminy, idealnym dla tych, którzy poszukują autentycznej, smacznej przekąski na każdą porę dnia. Zawierający 70% gruszki, ten nektar dostarcza autentycznego, niepowtarzalnego doświadczenia smakowego.

Świeżość w Każdym Kęsie z YOGA

Yoga Optimum Italian Pear to smak natury zamknięty w jednym napoju. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości włoskie gruszki, zbierane w momencie ich idealnej dojrzałości. Kiedy gruszki osiągają swój szczyt smakowy, przenosimy te smaki do naszych napojów, tworząc sok o głębokim, satysfakcjonującym smaku gruszki, który można delektować się o każdej porze dnia.

Dobre dla Ciebie, Dobrze dla Dnia z YOGA

Nektar z gruszek marki YOGA to więcej niż tylko smaczny napój. To pełen witamin i świeżości sok, który dodaje kroplę natury do Twojego dnia. Z 70% zawartością gruszek, ten napój dostarcza nie tylko pysznego smaku, ale także pozytywne właściwości owoców, takie jak witaminy i minerały, które są niezbędne dla zdrowego stylu życia.

YOGA - Pasja, Jakość i Autentyczność

YOGA to marka, która łączy pasję do owoców z dbałością o najwyższą jakość. Nasza linia produktów Optimum jest dowodem naszej niezłomnej dążności do dostarczania autentycznych smaków, opartych na najlepszych owocach. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć naszym klientom napoje, które są nie tylko smaczne, ale także naturalne i zdrowe.

Odkryj Włoskie Gruszki z YOGA!

Doświadcz pełni smaku z nektarem z gruszek marki YOGA. Zamów już dziś, aby rozkoszować się autentycznym smakiem najlepszych włoskich gruszek, podanych w wygodnej formie, gotowej do spożycia w każdym momencie!

Napój z Gruszek (24x200ml)

Marka: YOGA

Gramatura/Pojemność: 4800 ml

20/18/07

Opis

Gramatura/Pojemność
4800 ml

Specyficzne kody

Napój z Gruszek (24x200ml)

122,50 zł