Napój Bio Lemoniada (12x275ml)

103,46 zł

(3,14 zł za 100 ml)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Słodycz cytryn i olejki eteryczne znajdujące się w ich skórce są w cytrusowej witalności tego napoju bezalkoholowego, który ma zdecydowany smak. Sok z cytryny z Syrakuz (15%) pochodzi wyłącznie z certyfikowanej ekologicznej odmiany Femminello PGI. Jego renomowany, charakterystyczny aromat jest najbardziej aromatyczny na wyspie i jednym z najlepszych na świecie.

Składniki: Woda, sok z "Cytryna Syrakuzy PGI" 15% z koncentratu*, Cukier trzcinowy*, Dwutlenek węgla naturalnego pochodzenia, Naturalny aromat cytryny, Regulator kwasowości: Kwas cytrynowy.

*z ekologicznego rolnictwa

Napój Bio Lemoniada (12x275ml)

Marka: POLARA

Gramatura/Pojemność: 3300 ml

Ilość
0

Cytrusowy powiew świeżości: Polara Bio Lemoniada

Poczuj eksplozję cytrusowej witalności z naszą Polara Bio Lemoniadą. Wyjątkowy smak tego napoju bezalkoholowego pochodzi od słodkości cytryn i olejków eterycznych znajdujących się w skórce. Wykorzystanie 15% soku z cytryny z Syrakuz, pochodzącego wyłącznie z certyfikowanej ekologicznej odmiany Femminello PGI, sprawia, że nasza lemoniada jest niezrównana na rynku.

Eko-swiadomość w każdym łyku

Polara Bio Lemoniada to dowód na nasze zaangażowanie w produkcję produktów przyjaznych dla środowiska. Wszystkie składniki używane do produkcji naszego napoju, od soku z cytryny, przez cukier trzcinowy po dwutlenek węgla naturalnego pochodzenia, pochodzą z ekologicznego rolnictwa. Wybierając naszą lemoniadę, nie tylko zaspokoisz pragnienie, ale też wesprzesz ekologiczne praktyki rolnicze.

Lemoniada jak żadna inna

Nasza Polara Bio Lemoniada to nie tylko orzeźwiający napój. To ekspresja naszej pasji do tworzenia produktów o wyjątkowych smakach. Renomowany, charakterystyczny aromat naszej lemoniady jest najbardziej aromatyczny na wyspie i jednym z najlepszych na świecie. Poczuj różnicę z Polara.

O marce Polara

Polara, sycylijska marka z tradycjami sięgającymi 1953 roku, to symbol ciągłego poszukiwania najwyższej jakości smaków. Nasza pasja do tworzenia niepowtarzalnych napojów, takich jak Polara Bio Lemoniada, z najlepszych ekologicznych składników jest dowodem naszej miłości do natury i doskonałości.

Czas na odświeżające doświadczenie

Zasługujesz na to, co najlepsze. Dlatego zapraszamy Cię do wypróbowania naszej Polara Bio Lemoniady. Odkryj wyjątkowy smak, który jest tak samo orzeźwiający, jak Ty. Zamów już dziś i zacznij cieszyć się smakiem, który przeniesie Cię do słonecznej Syrakuz.

Napój Bio Lemoniada (12x275ml)

Marka: POLARA

Gramatura/Pojemność: 3300 ml

180/01/25

Opis

Gramatura/Pojemność
3300 ml

Specyficzne kody

Napój Bio Lemoniada (12x275ml)

103,46 zł