Napój Bio z czerwonej pomarańczy (12x275ml)

103,46 zł

(3,14 zł za 100 ml)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Prawdziwy symbol Sycylii z ekologicznych gajów cytrusowych na górze Etna. Bogaty i owocowy aromat zawarty w 22% soku z sycylijskich krwistych pomarańczy PGI nadaje temu napojowi intensywny i niepowtarzalny smak: każdy smakowity łyk przenosi cię na wyspę pełną słońca.

Składniki: Woda, sok z "Sycylijska czerwona pomarańcza PGI" 22% z koncentratu*, Cukier trzcinowy*, Dwutlenek węgla naturalnego pochodzenia, Naturalny aromat czerwonej pomarańczy, Naturalny aromat czarnej marchewki, Regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

*z ekologicznego rolnictwa

Napój Bio Z Czerwonej Pomarańczy (12x275ml)

Marka: POLARA

Gramatura/Pojemność: 3300 ml

Ilość
0

Podróż na Słoneczną Sycylię w Każdym Łyku

Odkryj prawdziwy symbol Sycylii z ekologicznych gajów cytrusowych, rosnących na stokach majestatycznego wulkanu Etna. Napój z czerwonej pomarańczy Polara obfituje w bogaty i owocowy aromat, zawarty w 22% soku z sycylijskich krwistych pomarańczy PGI. Jego intensywny, niepowtarzalny smak przenosi Cię za każdym razem na słoneczną wyspę. Dzięki temu w każdej chwili możesz poczuć sycylijskie słońce na swojej skórze.

Wyjątkowość Soku z Sycylijskich Czerwonych Pomarańczy

Kluczowym składnikiem tego wyjątkowego napoju jest 22% soku z krwistych pomarańczy z Sycylii, które otrzymują swoje PGI - chronione oznaczenie geograficzne. Ta wyjątkowa pomarańcza, uznawana za jedną z najlepszych na świecie, zapewnia niepowtarzalny smak i aromat. Każda butelka zawiera prawdziwą esencję sycylijskich owoców, przenosząc Cię na tę malowniczą wyspę za każdym łykiem.

Ekologiczny Skład Zapewniający Najwyższą Jakość

Skład napoju z czerwonej pomarańczy Polara opiera się na ekologicznych składnikach najwyższej jakości. Zawiera naturalny cukier trzcinowy oraz dwutlenek węgla pochodzenia naturalnego. To gwarancja, że każdy łyk jest nie tylko pyszny, ale też pochodzi z naturalnych źródeł, co podkreśla zaangażowanie marki Polara w tworzenie produktów zdrowych i ekologicznych.

O Marce Polara

Polara to marka z ponad 60-letnią tradycją, słynąca z produkcji autentycznych sycylijskich napojów. Przywiązując dużą wagę do jakości składników, Polara wykorzystuje tylko najwyższej jakości, lokalne produkty, które gwarantują prawdziwy smak Sycylii. Wierność tradycji i autentyczności to podstawy filozofii marki, co jest widoczne w każdym z ich produktów.

Zasmakuj Słońca Sycylii!

Nie czekaj dłużej, aby doświadczyć smaku słońca Sycylii w każdym łyku! Zamów teraz napój z czerwonej pomarańczy Polara i pozwól, aby jego niepowtarzalny smak przeniósł Cię na słoneczną wyspę, nawet jeśli jesteś daleko od niej.

Napój Bio Z Czerwonej Pomarańczy (12x275ml)

Marka: POLARA

Gramatura/Pojemność: 3300 ml

180/01/22

Opis

Gramatura/Pojemność
3300 ml

Specyficzne kody

Napój Bio z czerwonej...

103,46 zł