• Obecnie brak na stanie

Tonik Botanical (24x200ml)

151,59 zł

(3,16 zł za 100 ml)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Wyjątkowa równowaga pomiędzy mieszanką ziół, bazylii i trawy cytrynowej - z jej przyjemnym posmakiem - pomiędzy goryczą chininy a słodyczą cukru.

Tonik Botanical (24x200ml)

Marka: POLARA

Gramatura/Pojemność: 4800 ml

Sorry, no items left.
Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Zmysłowy Świat Natury: Tonik Botanical

Ciesz się wyjątkowym doświadczeniem smakowym dzięki Tonikowi Botanical od POLARA. Ta jedyna w swoim rodzaju kompozycja zawiera harmonijną równowagę między goryczą chininy a słodyczą cukru. Wyróżniający się przyjemnym posmakiem, ten napój to idealne połączenie różnorodnych ziół, bazylii i trawy cytrynowej. Każdy łyk przeniesie Cię do bujnej, pełnej zapachów śródziemnomorskiej przyrody.

Kompozycja Ziół: Bazylia i Trawa Cytrynowa

Tonik Botanical od POLARA to prawdziwa uczta dla miłośników naturalnych składników. Bazylia i trawa cytrynowa tworzą wyjątkowy bukiet, który pobudza zmysły i wprowadza do świata pełnego świeżych, aromatycznych ziół. Każda butelka toniku to małe arcydzieło, które łączy w sobie tradycje śródziemnomorskiej kultury i nowoczesne podejście do produkcji napojów.

Harmonia Smaku: Gorycz Chininy i Słodycz Cukru

Tonik Botanical od POLARA to idealne połączenie przeciwności. Gorycz chininy harmonizuje ze słodyczą cukru, tworząc smakowy profil, który jest tak złożony, jak zaskakujący. Ta wyjątkowa równowaga sprawia, że tonik ten jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią wyrafinowane doznania smakowe.

POLARA: Tradycja i Nowoczesność od 1953 Roku

POLARA to marka z Sycylii, która od 1953 roku dostarcza klientom niepowtarzalne napoje o niepowtarzalnych smakach. Firma łączy w swojej pracy tradycję, pasję i nowoczesność, tworząc produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Wybierając POLARA, decydujesz się na wysoką jakość i autentyczność.

Przenieś się do Świata Botanicznych Smaków!

Podróż do krainy botanicznych smaków zaczyna się z Tonikiem Botanical od POLARA. Pozwól sobie na chwilę relaksu i odkryj magię natury zamkniętej w butelce. Skosztuj wyjątkowego połączenia bazylii, trawy cytrynowej, goryczy chininy i słodyczy cukru. Zamów już teraz!

Tonik Botanical (24x200ml)

Marka: POLARA

Gramatura/Pojemność: 4800 ml

180/01/21

Opis

Gramatura/Pojemność
4800 ml

Specyficzne kody

Tonik Botanical (24x200ml)

151,59 zł