Sos do pizzy Bag In Box 11 kg

116,57 zł

(1,06 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Drobno pokrojone pomidory zanurzone w  sosie z dodatkiem ziół śródziemnomorskich. Tradycyjny przepis na autentyczny smak tradycyjnej kuchni włoskiej. Gotowy do spożycia produkt gwarantujący doskonały, powtarzający się smak. Odpowiedni dla szefów kuchni oraz punktów typu Take-away Doskonały produkt do pieców elektrycznych (320°), w przypadku pieców opalanych drewnem może być rozcieńczony wodą Przy użyciu jednej torby możliwość przygotowania aż 50 pizz. Do produkcji wykorzystuje się w 100% włoskich pomidorów, wolnych od GMO, uprawianych na terenach bogatych w sole mineralne. 

Sos do pizzy Bag In Box

Marka: CIRIO

Gramatura/Pojemność: 11000 g

Pośpiesz się! Tylko 96 szt. w magazynie!
Ilość
0

Autentyczny smak włoskiej pizzy z sosem Cirio

Sos do pizzy Bag In Box od Cirio to drobno pokrojone pomidory zanurzone w sosie z dodatkiem ziół śródziemnomorskich. Ten tradycyjny przepis gwarantuje autentyczny smak tradycyjnej kuchni włoskiej, idealny dla szefów kuchni oraz punktów typu Take-away.

Wysoka wydajność – przygotuj aż 50 pizz z jednego opakowania

Zastosowanie sosem do pizzy Cirio pozwala na przygotowanie nawet 50 pizz z jednego opakowania o pojemności 5,5 kg. Produkt jest odpowiedni dla pieców elektrycznych (320°) oraz do pieców opalanych drewnem – w tym przypadku może być rozcieńczony wodą.

100% włoskich pomidorów wolnych od GMO

Do produkcji sosu do pizzy Bag In Box, marka Cirio wykorzystuje 100% włoskich pomidorów, wolnych od GMO, uprawianych na terenach bogatych w sole mineralne. Dzięki temu uzyskujesz doskonały, powtarzający się smak, którego oczekują Twoi klienci.

Cirio – renomowana marka gwarantująca jakość

Cirio to włoska marka z długą tradycją, dostarczająca konsumentom wysokiej jakości przetworów pomidorowych. Wybierając sos do pizzy Bag In Box, masz pewność, że korzystasz z produktu stworzonego przez ekspertów z pasją do włoskiej kuchni.

Zadbaj o doskonały smak swojej pizzy – zamów sos do pizzy Cirio już dziś!

Nie czekaj, przekonaj się o wyjątkowym smaku i jakości sosu do pizzy Cirio. Zamów już dziś i zadowól swoich klientów autentycznym smakiem włoskiej pizzy!

Sos do pizzy Bag In Box

Marka: CIRIO

Gramatura/Pojemność: 11000 g

20/13/58

Opis

Gramatura/Pojemność
11000 g

Specyficzne kody

Sos do pizzy Bag In Box 11 kg

116,57 zł