Włoskie pomidory w kawałkach Toscana 400 g

8,30 zł

(2,08 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Pomidory Toscana to pomidory w kawałkach, pochodzące z Toskanii, najwyższej jakości, nieco słodsze niż standardowe pomidorki w kawałkach.

Włoskie pomidory w kawałkach Toscana

Marka: CIRIO

Gramatura/Pojemność: 400 g

Pośpiesz się! Tylko 100 szt. w magazynie!
Ilość
0

Słodszy smak z Toskanii – pomidory w kawałkach Toscana

Włoskie pomidory w kawałkach Toscana marki CIRIO to wyjątkowy produkt, który przyciąga uwagę smakoszy na całym świecie. Pochodzące z Toskanii, słyną z wyjątkowego, nieco słodszego smaku, który wyróżnia je spośród innych pomidorów w kawałkach.

Najwyższa jakość włoskich pomidorów – sekret doskonałego smaku

Pomidory Toscana marki CIRIO to produkty najwyższej jakości, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako składnik wielu potraw. Ich słodszy smak oraz wyjątkowe właściwości kulinarne sprawiają, że wzbogacają smak dań i nadają im wyjątkowego charakteru.

Wszechstronne zastosowanie – idealne do sosów, sałatek i innych potraw

Włoskie pomidory w kawałkach Toscana to produkt o wszechstronnym zastosowaniu w kuchni. Doskonale sprawdzą się jako składnik sosów, sałatek czy zapiekanek. Wykorzystaj je również do przygotowania pysznych dań z makaronem, ryżem czy ziemniakami.

Marka CIRIO – gwarancja jakości i włoskiej tradycji

CIRIO to marka o długiej tradycji w produkcji przetworów z pomidorów, ceniona na całym świecie za jakość swoich produktów. Stawiając na najwyższe standardy i włoską tradycję, CIRIO dostarcza smakoszom niezapomnianych doznań kulinarnych.

Spróbuj słodszego smaku z Toskanii – włoskie pomidory w kawałkach Toscana

Zapewnij sobie wyjątkowe doznania kulinarne i sięgnij po pomidory w kawałkach Toscana marki CIRIO o pojemności 400 g. Odkryj ich nieco słodszy smak, idealny do wielu potraw, i poczuj atmosferę włoskiej Toskanii w swojej kuchni.

Włoskie pomidory w kawałkach Toscana

Marka: CIRIO

Gramatura/Pojemność: 400 g

20/13/139

Opis

Gramatura/Pojemność
400 g

Specyficzne kody

Włoskie pomidory w...

8,30 zł