Żółte pomidorki daktylowe, podsuszane 800 g

117,17 zł

(14,65 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Odmiana pomidora pochodząca ze słonecznych, południowych Włoch (Kampania). To słodkie pomidorki koktajlowe, przetworzone zaraz po zbiorze, pokrojone na pół i podsuszane. Znakomite jako dodatek do pizzy, idealny do potraw z ryb.

Żółte pomidorki daktylowe, podsuszane

Marka: MENU'

Gramatura/Pojemność: 800 g

Pośpiesz się! Tylko 96 szt. w magazynie!
Ilość
0

Słodkie smaki włoskiego słońca

Odkryj żółte pomidorki daktylowe, podsuszane, prosto z serca słonecznej Kampanii. Te słodkie pomidorki koktajlowe sprawią, że każde danie nabierze wyjątkowego charakteru, a ich słodki smak przeniesie Cię prosto do południowych Włoch.

Niezastąpione w potrawach z ryb

Z powodu swojego słodkiego smaku, żółte pomidorki daktylowe, podsuszone są idealnym dodatkiem do potraw z ryb. Przełamując delikatną słoność ryb, tworzą niezapomniane kompozycje smaków, których nie można sobie odmówić.

Pomysł na aromatyczne pizze

Pomidorki daktylowe, podsuszone, to także niezastąpiony dodatek do pizzy. Dzięki swojemu słodkiemu smakowi i delikatnej konsystencji, nadają pizzy niepowtarzalnego smaku, który zadowoli każdego miłośnika włoskiej kuchni.

Marka MENU' – gwarancja jakości

Wybierając żółte pomidorki daktylowe, podsuszone marki MENU', masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości. Firma słynie z dbałości o detale, autentyczne smaki i wyjątkowe składniki, które odzwierciedlają bogactwo włoskiej kuchni.

Zamów żółte pomidorki daktylowe już dziś!

Nie czekaj dłużej i pozwól sobie na niezwykłe smaki, jakie oferują żółte pomidorki daktylowe, podsuszone marki MENU'. Zamów już teraz i ciesz się niezwykłymi potrawami, inspirowanymi tradycyjną włoską kuchnią!

Żółte pomidorki daktylowe, podsuszane

Marka: MENU'

Gramatura/Pojemność: 800 g

23/23/167

Opis

Gramatura/Pojemność
800 g

Specyficzne kody

Żółte pomidorki daktylowe,...

117,17 zł