Datterini Gialli. Żółte pomidorki koktajlowe w całości w soku pomidorowym 800 g

65,85 zł

(8,23 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Żółte pomidorki koktajlowe w całości w soku. Żółte pomidorki koktajlowe, pochodzące z Włoch, wyhodowane zgodnie z systemem zintegrowanej produkcji roślin, zakonserwowane we własnym soku pomidorowym. Charakteryzują się słodkim, delikatnym smakiem. Produkt polecany jako dodatek do potraw rybnych, świetny do stworzenia kolorowej pizzy. Doskonały także do przygotowania różnego rodzaju kremów.

Datterini Gialli. Żółte pomidorki koktajlowe w całości w soku pomidorowym

Marka: MENU'

Gramatura/Pojemność: 800 g

Pośpiesz się! Tylko 98 szt. w magazynie!
Ilość
0

Datterini Gialli – słodka nuta w Twojej kuchni

Żółte pomidorki koktajlowe Datterini Gialli to wyjątkowy składnik, który wprowadzi słodki i delikatny smak do Twoich potraw. Wyhodowane w Włoszech zgodnie z systemem zintegrowanej produkcji roślin, te pomidorki zaskakują swoim niepowtarzalnym smakiem.

Doskonały dodatek do dań rybnych i kolorowych pizz

Datterini Gialli w całości w soku pomidorowym to produkt, który doskonale sprawdzi się jako dodatek do potraw rybnych. Wykorzystaj je również do stworzenia kolorowej pizzy, która zachwyci smakiem i pięknym wyglądem.

Kremy na bazie Datterini Gialli – niezwykłe połączenie smaków

Żółte pomidorki koktajlowe Datterini Gialli to także doskonały składnik do przygotowania różnego rodzaju kremów. W połączeniu z innymi warzywami i przyprawami stworzą wyjątkowe kompozycje smakowe, którymi zaskoczysz swoją rodzinę i przyjaciół.

Marka Menu' – gwarancja jakości i smaku

Marka Menu' to producent, który dba o najwyższą jakość swoich produktów. Wybierając żółte pomidorki koktajlowe Datterini Gialli tej marki, możesz być pewien, że otrzymujesz produkt o wyjątkowym smaku i wysokiej jakości.

Odkryj smak Datterini Gialli – zamów już teraz!

Nie czekaj dłużej – odkryj wyjątkowy smak żółtych pomidorków koktajlowych Datterini Gialli w całości w soku pomidorowym. Zamów produkt już dziś i sprawdź, jak wiele różnorodnych dań możesz z nim przygotować!

Datterini Gialli. Żółte pomidorki koktajlowe w całości w soku pomidorowym

Marka: MENU'

Gramatura/Pojemność: 800 g

23/23/55

Opis

Gramatura/Pojemność
800 g

Specyficzne kody

Datterini Gialli. Żółte...

65,85 zł