Pomidory bez skóry żółte 400 g

9,54 zł

(2,39 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Żółte pomidory Solania o słodkim i delikatnym smaku są naturalnie konserwowane w całości w tradycyjnej puszce i zanurzone we własnym sosie. Zalewa, charakteryzuje się szczególną słodyczą i wysoką zawartością przeciwutleniaczy. Pomidory Solania charakteryzują się mniej kwaśnym smakiem niż inne pomidory, dzięki czemu są bardziej odpowiednie do dań na bazie ryb i do delikatnych przepisów. Dobrze komponują się z makaronem, gorzkimi warzywami i pikantnymi potrawami: nie zaciemniają smaku i nadają doskonały końcowy szlif każdemu przepisowi.

Pomidory Bez Skóry Żółte 400 g

Marka: SOLANIA

Gramatura/Pojemność: 400 g

Pośpiesz się! Tylko 9 szt. w magazynie!
Ilość
0

Słodki smak żółtych pomidorów Solania

Odkryj wyjątkowy, słodki i delikatny smak żółtych pomidorów Solania w puszce 400 g. Wyjątkowy smak tych pomidorów, konserwowanych naturalnie w całości, sprawi, że staną się one niezastąpionym dodatkiem do wielu potraw. Idealnie sprawdzą się w daniach na bazie ryb oraz w delikatnych przepisach.

Wyjątkowe połączenie w jednej puszcze

Żółte pomidory Solania zanurzone są we własnym sosie, który charakteryzuje się szczególną słodyczą i wysoką zawartością przeciwutleniaczy. To doskonałe połączenie sprawia, że te pomidory są mniej kwaśne niż inne pomidory, co sprawia, że doskonale komponują się z wieloma smakami.

Wszechstronność żółtych pomidorów Solania

Pomidory Bez Skóry Żółte Solania są świetnym dodatkiem do makaronu, gorzkich warzyw czy pikantnych potraw. Nie zaciemniają smaku, a wręcz przeciwnie - nadają doskonały końcowy szlif każdemu przepisowi. Zaskocz bliskich różnorodnością smaków, wykorzystując żółte pomidory Solania w swojej kuchni.

SOLANIA - marka dbająca o smak i jakość

SOLANIA to marka, która od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości konserw warzywnych. Wykorzystując tradycyjne metody konserwacji oraz starannie wyselekcjonowane składniki, marka SOLANIA dostarcza produkty o niezapomnianym smaku i doskonałej jakości.

Ożyw swoją kuchnię żółtymi pomidorami Solania!

Nie czekaj dłużej i dodaj żółte pomidory Solania do swojej spiżarni. Spróbuj ich słodkiego i delikatnego smaku w swoich ulubionych przepisach, a na pewno nie będziesz żałować!

Pomidory Bez Skóry Żółte 400 g

Marka: SOLANIA

Gramatura/Pojemność: 400 g

22/22/83

Opis

Gramatura/Pojemność
400 g

Specyficzne kody

Pomidory bez skóry żółte 400 g

9,54 zł