• Obecnie brak na stanie

Pomidory bez skóry pelati 2,5 kg

26,84 zł

(1,07 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Pomidory pelati (bez skórki) - flagowy produkt Cirio. Do produkcji wykorzystywane są pomidory pochodzące z okolic Salento, czyli z terenów znanych z gleb bogatych w wodę i sole mineralne. Wyselekcjonowane pomidory są jednorodne pod względem wielkości, koloru i konsystencji. Pakowane w ciągu 24 godzin od momentu ich zbioru, smakują zupełnie jak świeże pomidory. Dostępne przez cały rok z niezmienną gwarancją najwyższej jakości: dojrzałe, obrane ze skórki i zanurzone w bogatym sosie. Pomidory pelati zostały docenione przez prestiżową organizację Associazione Verace Pizza Napoletana (AVPN) i zostały wpisane do rejestru produktów zatwierdzonych i rekomendowanych przez AVPN. Świetny wybór dla każdego szefa kuchni. Wydajność: + 15%.

Sorry, no items left.
Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Pomidory Pelati Cirio – doskonałe do klasycznych potraw włoskich

Pomidory bez skóry pelati Cirio to flagowy produkt marki, który idealnie sprawdzi się w klasycznych włoskich potrawach. Wyselekcjonowane pomidory pochodzące z okolic Salento, znanych z bogatych w wodę i sole mineralne gleb, gwarantują niezrównany smak i aromat.

Niezmieniająca się jakość dzięki szybkiemu pakowaniu

Dzięki pakowaniu pomidorów w ciągu 24 godzin od momentu zbioru, Cirio zapewnia niezmieniającą się najwyższą jakość przez cały rok. Pomidory pelati smakują zupełnie jak świeże, dojrzałe, obrane ze skórki i zanurzone w bogatym sosie.

Rekomendowane przez Associazione Verace Pizza Napoletana

Cirio pelati zostały docenione przez prestiżową organizację Associazione Verace Pizza Napoletana (AVPN) i wpisane do rejestru produktów zatwierdzonych oraz rekomendowanych przez AVPN. To doskonały wybór dla każdego szefa kuchni, który ceni sobie jakość i autentyczność składników.

Marka Cirio – włoska tradycja i doświadczenie

Od 1856 roku marka Cirio dostarcza konsumentom wysokiej klasy przetworów pomidorowych, które zachwycają smakiem i jakością. Wybierając pomidory bez skóry pelati Cirio, masz pewność, że korzystasz z produktu stworzonego przez ekspertów, którzy kochają włoską kuchnię.

Zamów pomidory pelati Cirio i ciesz się smakiem Włoch!

Przekonaj się o wyjątkowości pomidorów bez skóry pelati od Cirio i ciesz się smakiem prawdziwych włoskich pomidorów. Zamów już dziś i odkryj różnorodność potraw, które możesz przygotować z ich użyciem!

Pomidory bez skóry

Marka: CIRIO

Gramatura/Pojemność: 2500 g

20/13/04

Opis

Gramatura/Pojemność
2500 g

Specyficzne kody

Pomidory bez skóry pelati...

26,84 zł