Sos do pizzy puszka 2,55 kg

37,79 zł

(1,48 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Drobno pokrojone pomidory zanurzone w  sosie z dodatkiem ziół śródziemnomorskich. Tradycyjny przepis na autentyczny smak tradycyjnej kuchni włoskiej. Gotowy do spożycia produkt gwarantujący doskonały, powtarzający się smak. Odpowiedni dla szefów kuchni oraz punktów typu Take-away Doskonały produkt do pieców elektrycznych (320°), w przypadku pieców opalanych drewnem może być rozcieńczony wodą Przy użyciu jednej torby możliwość przygotowania aż 50 pizz. Do produkcji wykorzystuje się w 100% włoskich pomidorów, wolnych od GMO, uprawianych na terenach bogatych w sole mineralne. 

Sos do pizzy puszka

Marka: CIRIO

Gramatura/Pojemność: 2550 g

Pośpiesz się! Tylko 102 szt. w magazynie!
Ilość
0

Sos do pizzy Cirio w puszce – smak prawdziwej włoskiej pizzy

Sos do pizzy Cirio w puszce o pojemności 2,55 kg to drobno pokrojone pomidory zanurzone w sosie z dodatkiem ziół śródziemnomorskich. Tradycyjny przepis zapewnia autentyczny smak włoskiej kuchni, idealny dla szefów kuchni oraz punktów typu Take-away.

Uniwersalny i łatwy w użyciu – idealny dla każdego rodzaju pieca

Sos do pizzy Cirio doskonale sprawdza się w piecach elektrycznych (320°), a w przypadku pieców opalanych drewnem może być rozcieńczony wodą. Dzięki temu jest uniwersalnym produktem, który można dopasować do indywidualnych potrzeb każdej pizzerii czy restauracji.

Wysoka jakość – 100% włoskich pomidorów wolnych od GMO

Do produkcji sosu do pizzy Cirio wykorzystywane są 100% włoskich pomidorów, wolnych od GMO, uprawianych na terenach bogatych w sole mineralne. W rezultacie otrzymujesz doskonały, powtarzający się smak, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Cirio – włoska tradycja i pasja do doskonałości

Marka Cirio to synonim włoskiej tradycji i wysokiej jakości przetworów pomidorowych. Wybierając sos do pizzy Cirio w puszce, masz pewność, że korzystasz z produktu stworzonego przez specjalistów z dbałością o każdy detal i z miłością do smaku.

Odkryj smak autentycznej włoskiej pizzy – wypróbuj sos do pizzy Cirio w puszce!

Nie czekaj dłużej, przekonaj się sam o wyjątkowym smaku i jakości sosu do pizzy Cirio w puszce. Spróbuj już dziś i zadowól swoich klientów prawdziwym smakiem włoskiej pizzy!

Sos do pizzy puszka

Marka: CIRIO

Gramatura/Pojemność: 2550 g

20/13/56

Opis

Gramatura/Pojemność
2550 g

Specyficzne kody

Sos do pizzy puszka 2,55 kg

37,79 zł