• Obecnie brak na stanie

Passata pomidorowa (w torbie) 3 kg

48,61 zł

(1,62 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Przecier pomidorowy do profesjonalnego użycia. Słodki i aksamitny otrzymywany wyłącznie z pomidorów dojrzewających na słońcu. - z upraw pomidorów z północno-zachodnich Włoch - 1kg przecieru otrzymany z 2 kg świeżych pomidorów - aromatyczny - jasny, czerwony kolor - aksamitna konsystencja - bez skórek i nasion - nadaje się do długiego gotowania - do zup, sosów, pizzy, jaj i mięs

Passata pomidorowa (w torbie)

Marka: MUTTI

Gramatura/Pojemność: 3000 g

Sorry, no items left.
Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Niezrównana jakość pomidorów z północno-zachodnich Włoch

Passata pomidorowa MUTTI to wyjątkowy przecier, który zawdzięcza swoją niezrównaną jakość wyselekcjonowanym, dojrzewającym na słońcu pomidorom pochodzącym z północno-zachodnich Włoch. Dzięki nim passata zyskuje intensywny, jasnoczerwony kolor oraz wyjątkowy, słodki smak.

Aksamitna konsystencja bez skórek i nasion

Passata pomidorowa MUTTI charakteryzuje się aksamitną konsystencją, którą osiąga poprzez usunięcie skórek i nasion. To sprawia, że produkt ten jest idealny do przygotowania zup, sosów, pizzy czy potraw z jaj i mięs, które wymagają gładkiej, jednolitej tekstury.

Doskonały smak i aromat z 2 kg świeżych pomidorów na 1 kg przecieru

Passata pomidorowa MUTTI to gwarancja wyjątkowego smaku oraz intensywnego aromatu pomidorów. Na 1 kg przecieru używa się aż 2 kg świeżych pomidorów, co sprawia, że każda potrawa z dodatkiem passaty MUTTI zyskuje niepowtarzalny, wyrazisty charakter.

Marka MUTTI – tradycja i jakość

Wybierając passatę pomidorową marki MUTTI, stawiasz na renomowaną markę, która od lat dostarcza swoim klientom produkty najwyższej jakości. MUTTI słynie z dbałości o każdy etap produkcji, gwarantując ostateczny produkt spełniający najwyższe standardy.

Odkryj kulinarną magię passaty pomidorowej MUTTI już dziś!

Zainwestuj w passatę pomidorową MUTTI i przekonaj się, jak ogromną różnicę w smaku i jakości potraw może wnieść ten wyjątkowy produkt. Zamów 3 kg passaty pomidorowej i ciesz się niepowtarzalnym smakiem włoskich pomidorów we własnej kuchni!

Passata pomidorowa (w torbie)

Marka: MUTTI

Gramatura/Pojemność: 3000 g

31/01/90

Opis

Gramatura/Pojemność
3000 g

Specyficzne kody

Passata pomidorowa (w...

48,61 zł