Mezzoro Pomodori A Meta' Semi Dry. Podsuszane połówki pomidorów 800 g

62,72 zł

(7,84 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Zebrane z pól i przekrojone na pół, dla zachowania smaku typowego dla pomidora zostały poddane powolnemu suszeniu. Aromatyzowane ziołami, liśćmi świeżej bazylii. Produkt idealny na bufet i zimne przekąski typu „caprese”. Polecany do rybnych dań, makaronów i zimnych sałatek z makaronem.

Mezzoro Pomodori A Meta' Semi Dry. Podsuszane połówki pomidorów

Marka: MENU'

Gramatura/Pojemność: 800 g

Pośpiesz się! Tylko 86 szt. w magazynie!
Ilość
0

Mezzoro Pomodori A Meta' – niezwykły smak suszonych pomidorów

Mezzoro Pomodori A Meta' to wyjątkowe, podsuszane połówki pomidorów, które zachowują pełnię smaku i aromatu świeżych warzyw. Dzięki powolnemu suszeniu, każda połówka staje się niezastąpionym składnikiem w kuchni, wnosząc intensywny, głęboki smak pomidorów.

Świeża bazylią – esencja aromatu w każdym kęsie

Podsuszane połówki pomidorów Mezzoro są aromatyzowane ziołami i liśćmi świeżej bazylii, co nadaje im wyjątkowości i jeszcze więcej smaku. Ta niezwykła kompozycja sprawia, że każdy kęs jest prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Wszechstronność Mezzoro Pomodori A Meta' – od bufetu po dania rybne

Mezzoro Pomodori A Meta' to produkt, który doskonale sprawdzi się na bufetach oraz jako zimne przekąski typu „caprese”. Ponadto, polecamy te suszone pomidory do rybnych dań, makaronów i zimnych sałatek z makaronem – ich smak i aromat wzbogacą każde danie.

Marka Menu' – jakość, na którą możesz liczyć

Produkty marki Menu' to gwarancja najwyższej jakości, którą docenią wszyscy smakosze. Staranność w wyborze składników i procesie produkcji sprawiają, że każdy produkt, tak jak Mezzoro Pomodori A Meta', spełnia najwyższe oczekiwania.

Doświadcz wyjątkowego smaku Mezzoro Pomodori A Meta' – zamów już teraz!

Nie czekaj, przekonaj się sam, jak wyjątkowy smak i aromat podsuszanych połówek pomidorów Mezzoro Pomodori A Meta' może wzbogacić Twoje potrawy. Zamów produkt już dziś i odkryj niezliczone możliwości kulinarne, jakie niesie ze sobą Mezzoro Pomodori A Meta'!

Mezzoro Pomodori A Meta' Semi Dry. Podsuszane połówki pomidorów

Marka: MENU'

Gramatura/Pojemność: 800 g

23/23/54

Opis

Gramatura/Pojemność
800 g

Specyficzne kody

Mezzoro Pomodori A Meta'...

62,72 zł