• Obecnie brak na stanie

Semolina Rimacinata Top 25 kg

177,00 zł

(0,71 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Mąka „TOP" to podwójnie zmielona semolina z pszenicy durum, otrzymywana z mieszanki najlepszej proteinowej pszenicy durum. Drobna granulometria, uzyskana dzięki dwukrotnemu zmieleniu pszenicy, sprawia, że ​​idealnie nadaje się do przygotowania chleba, pizzy, focacci dzięki wyjątkowemu smakowi, do którego dochodzi niepowtarzalny zapach i kolor pszenicy durum.

W 210

Błonnik 2,8 g

Białko 12 g

Semolina Rimacinata Top 25 kg

Marka: CASILLO

Gramatura/Pojemność: 25000 g

Sorry, no items left.
Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Doskonałość w Detalach - Podwójne Mielenie

Mąka „TOP" to nie tylko produkt najwyższej jakości, ale przede wszystkim wynik starannego procesu produkcyjnego. Dzięki dwukrotnemu mieleniu pszenicy durum osiągnęliśmy drobną granulometrię, która gwarantuje jednolitą i lekką konsystencję wypieków. Jeżeli jesteś pasjonatem doskonałych wypieków i szukasz mąki, która zapewni Ci perfekcyjny rezultat, to właśnie ją znalazłeś.

Unikatowy Smak i Zapach Pszenicy Durum

Wyjątkowy smak i zapach pszenicy durum to cechy, które wyróżniają mąkę „TOP". Ta specyficzna odmiana pszenicy nadaje wypiekom głęboki, bogaty smak oraz niepowtarzalny, złoty kolor. Dzięki temu, chleb, pizza czy focaccia przygotowane z mąki „TOP" będą nie tylko smaczne, ale też zachwycą aromatem i wyglądem.

Wartości Odżywcze dla Twojego Organizmu

Mąka „TOP" to nie tylko smak i zapach, ale przede wszystkim wartość odżywcza. Zawartość białka na poziomie 12 g oraz błonnika 2,8 g sprawiają, że jest to produkt nie tylko smaczny, ale też zdrowy. Dzięki temu, wypieki przygotowane na bazie mąki „TOP" dostarczą Twojemu organizmowi niezbędnych składników, które wpłyną na Twoje samopoczucie.

Poznaj CASILLO - Gwarancja Wysokiej Jakości

Marka CASILLO to symbol tradycji oraz najwyższej jakości. Działając na rynku przez lata, zdobyła zaufanie konsumentów oraz profesjonalistów z branży piekarskiej. Staranny dobór ziaren, innowacyjne metody produkcji oraz dbałość o każdy szczegół sprawiają, że produkty marki CASILLO to gwarancja satysfakcji.

Odkryj Świat Doskonałych Wypieków z CASILLO!

Nie czekaj, sprawdź sam, jak doskonałe wypieki można przygotować z mąką „TOP" marki CASILLO. Doświadcz bogactwa smaku i aromatu pszenicy durum w każdym kęsie.

Semolina Rimacinata Top 25 kg

Marka: CASILLO

Gramatura/Pojemność: 25000 g

35/07/06

Opis

Gramatura/Pojemność
25000 g

Specyficzne kody

Semolina Rimacinata Top 25 kg

177,00 zł