Lievito drożdże piwne 0,5 kg

33,82 zł

(6,76 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Włoskie drożdże do wypieku chleba, pizzy, bułek.  Skład: drożdże naturalne (Saccharomyces Cerevisae), emulgator E-491  Wyselekcjonowany, aktywny szczep drożdży Saccharomyces cerevisiae, przeznaczony do szybkiej fermentacji ciasta. Drożdże należy dozować zgodnie z informacjami zawartymi w przepisie na wybrane ciasto. Drożdże można wymieszać bezpośrednio z mąką, bez sporządzania rozczynu. Do mieszaniny dodaje się pozostałe składniki, wyrabia ciasto, pozostawia w cieple do wyrośnięcia, po czym piecze zgodnie z przepisem.

Lievito drożdże piwne 0,5 kg

Marka: CASILLO

Gramatura/Pojemność: 500 g

Pośpiesz się! Tylko 100 szt. w magazynie!
Ilość
0

Odkryj Włoską Magię Fermentacji

Lievito drożdże piwne to klucz do doskonałych wypieków prosto z serca Włoch. Wyselekcjonowany szczep drożdży Saccharomyces cerevisiae, gwarantuje szybką fermentację, dzięki której ciasta rosną równomiernie i mają idealną konsystencję. Pozwól swojemu chlebowi, pizzy czy bułkom nabrać autentycznego włoskiego charakteru.

Prostota Przygotowania z Lievito

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by wypieki były jeszcze łatwiejsze? Lievito sprawia, że ten sen staje się rzeczywistością. Bez potrzeby tworzenia skomplikowanego rozczynu – wystarczy połączyć drożdże bezpośrednio z mąką. Dodaj resztę składników, wyrób ciasto, a następnie pozostaw w cieple do wyrośnięcia. Proste, prawda?

Bezpieczeństwo i Jakość Składników

Kupując produkt marki CASILLO, masz pewność co do jakości i bezpieczeństwa. Drożdże Lievito zawierają naturalne składniki, w tym Saccharomyces Cerevisae i emulgator E-491, który wspomaga działanie drożdży i jest zgodny z normami bezpieczeństwa.

CASILLO – Tradycja Spotyka Nowoczesność

Marka CASILLO to symbolem jakości i tradycji we włoskim pieczeniu. Przez lata zdobywali zaufanie klientów, dostarczając produkty, które łączą w sobie stare, sprawdzone metody z nowoczesnymi technologiami. Każdy produkt, w tym Lievito drożdże piwne, to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do pieczenia.

Rozpocznij Włoską Przygodę w Pieczeniu!

Nie czekaj! Odkryj tajniki doskonałych włoskich wypieków z drożdżami Lievito od CASILLO. Daj się porwać smaku i aromatowi, jakie niesie ze sobą każdy kęs.

Lievito drożdże piwne 0,5 kg

Marka: CASILLO

Gramatura/Pojemność: 500 g

35/07/10

Opis

Gramatura/Pojemność
500 g

Specyficzne kody

Lievito drożdże piwne 0,5 kg

33,82 zł