• Obecnie brak na stanie

Mąka Manitoba Typ 0 3 kg

24,46 zł

(0,82 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Mąka pszenna miękka typu 0 "Manitoba" pozyskiwana jest w 100% z włoskiej pszenicy. Jest produktem idealnym do najbardziej wymagających wypieków. Rezultat to ciasto idealnie napowietrzone i miękkie. Mąka polecana jest do wypieków biszkoptów, panettone, rogalików oraz innych ciast. Nadaje się również do wszelkiego pieczywa, pizzy i focacci.

W 350

Błonnik 2 g

Białko 13 g

Mąka Manitoba Typ 0 3 kg

Marka: CASILLO

Gramatura/Pojemność: 3000 g

Sorry, no items left.
Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Doskonałość Włoskiej Pszenicy

Mąka pszenna miękka typu 0 "Manitoba" jest esencją jakości i precyzji. Pozyskana z najlepszych, 100% włoskich zbóż, gwarantuje perfekcyjny wynik w każdym wypieku. Jeśli poszukujesz produktu, który spełni najwyższe oczekiwania i wprowadzi niepowtarzalny smak do Twoich wypieków, nie szukaj dalej.

Wielofunkcyjność w Jednym Opakowaniu

Wyobraź sobie mąkę, która doskonale sprawdzi się w biszkoptach, doda puszystości panettone i sprawi, że rogaliki staną się kruchsze niż kiedykolwiek. Ale to nie wszystko! Mąka Manitoba to również idealny wybór do pieczywa, pizzy czy focaccii. To prawdziwy wszechstronny bohater w Twojej kuchni.

Bogactwo Składników Odżywczych

Kiedy myślisz o mące, prawdopodobnie skupiasz się na jej właściwościach wypiekowych. Ale Manitoba Typ 0 oferuje coś więcej niż tylko doskonałe wypieki. Zawiera 13 g białka i 2 g błonnika w jednym opakowaniu, dbając o Twoje zdrowie podczas każdego posiłku.

CASILLO - Tradycja Mielona z Pasją

Marka CASILLO nie jest zwykłym producentem mąki. To dziedzictwo, które przenika przez pokolenia, związane z pasją do zbóż i doskonałości w każdym ziarnie. Wybierając CASILLO, nie tylko wybierasz wysoką jakość, ale także dziedzictwo wielu lat tradycji i doskonałości.

Poczuj Smak Doskonałości z CASILLO!

Nie czekaj dłużej! Zanurz się w świecie doskonałych wypieków z mąką Manitoba od CASILLO. Zasmakuj różnicy i poczuj magię włoskiej tradycji w każdym kęsie.

Mąka Manitoba Typ 0 3 kg

Marka: CASILLO

Gramatura/Pojemność: 3000 g

35/07/11

Opis

Gramatura/Pojemność
3000 g

Specyficzne kody

Mąka Manitoba Typ 0 3 kg

24,46 zł