Pz3 mąka do pizzy o średnim czasie wzrostu 8-10 godz. 5 kg

39,37 zł

(0,79 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

PZ3 Mąka pszenna do klasycznej pizzy. Mąka o wszechstronnym użyciu, średni czas wzrostu (8-10 godzin). Daje ciasto o lekkiej i zróżnicowanej strukturze. Mąka idealna do miękkiego rodzaju ciasta , które zachowuje lekkość i smak po upieczeniu. Świetnie wchłania i zatrzymuje wilgotność, jak i również łatwo się wyrabia.

Pz3 mąka do pizzy o średnim czasie wzrostu 8-10 godz.

Marka: MOLINO SPADONI

Gramatura/Pojemność: 5000 g

Pośpiesz się! Tylko 101 szt. w magazynie!
Ilość
0

Doskonała lekkość i smak pizzy z mąką Pz3

Wybierz mąkę Pz3 do pizzy o średnim czasie wzrostu (8-10 godzin) i ciesz się miękkim ciastem, które zachowuje lekkość i smak po upieczeniu. Ten produkt MOLINO SPADONI to gwarancja pysznej, domowej pizzy, która zachwyci każdego smakosza.

Łatwe wyrabianie i świetne właściwości

Mąka Pz3 do pizzy o średnim czasie wzrostu cechuje się łatwością w wyrabianiu, co sprawia, że nawet początkujący kucharze osiągną świetne rezultaty. Mąka ta doskonale wchłania i zatrzymuje wilgotność, co przekłada się na soczystą, a jednocześnie chrupiącą pizzę.

Wszechstronność mąki Pz3 w kuchni

PZ3 Mąka pszenna do klasycznej pizzy o wszechstronnym użyciu sprawdzi się nie tylko w przygotowywaniu pizzy, ale także innych wypieków, które wymagają lekkiej i zróżnicowanej struktury ciasta. Dzięki temu zyskasz jeden produkt, który sprosta różnorodnym potrzebom kulinarnym.

MOLINO SPADONI - gwarancja jakości

MOLINO SPADONI to włoska firma z bogatą tradycją w produkcji mąk najwyższej jakości. Dzięki dbałości o detale oraz wykorzystaniu najlepszych surowców, marka zdobyła uznanie wśród profesjonalnych kucharzy oraz amatorów gotowania na całym świecie.

Zamów mąkę Pz3 i odkryj smak włoskiej pizzy

Nie czekaj i zamów już teraz mąkę Pz3 do pizzy o średnim czasie wzrostu (8-10 godzin) w opakowaniu 5 kg. Odkryj smak oryginalnej włoskiej pizzy w zaciszu własnego domu i ciesz się doskonałym, lekkim ciastem, które zachwyci Twoich bliskich.

Pz3 mąka do pizzy o średnim czasie wzrostu 8-10 godz.

Marka: MOLINO SPADONI

Gramatura/Pojemność: 5000 g

77/01/18

Opis

Gramatura/Pojemność
5000 g

Specyficzne kody

Pz3 mąka do pizzy o średnim...

39,37 zł