Spaghetti 3 kg

47,19 zł

(1,57 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Makaron Agnesi produkowany jest z pszenicy durum, używając w największej ilości odmiany Kronos. To wyjątkowa pszenica, która charakteryzuje się łagodnym smakiem złotym kolorem, wysokim stopniem zawartości białka. Semolina jest mieszana we własnym młynie. Jedyna w swoim rodzaju receptura, doświadczenie Agnesi, powolne suszenie jak nakazuje tradycja (15 godzin powolnego suszenia dla Spaghetti Agnesi), wszystko to jest fundamentalne dla zatrzymania wartości odżywczych, pełnego i bogatego smaku pszenicy i odpowiedniej sprężystości w gotowaniu.

Spaghetti

Marka: AGNESI

Gramatura/Pojemność: 3000 g

Pośpiesz się! Tylko 94 szt. w magazynie!
Ilość
0

Spaghetti - włoska klasyka na Twoim stole

Wyjątkowy smak pszenicy durum odmiany Kronos w połączeniu z łagodnością i złotym kolorem sprawia, że Spaghetti Agnesi to doskonały wybór dla miłośników włoskiej kuchni. Wysoka zawartość białka czyni ten makaron nie tylko smacznym, ale również wartościowym elementem diety.

Sekret smaku - powolne suszenie makaronu

Spaghetti Agnesi wyróżnia się nie tylko doskonałym smakiem, ale również tradycyjnym procesem suszenia. Dzięki 15-godzinnemu powolnemu suszeniu, makaron zachowuje swoje wartości odżywcze, pełny smak pszenicy oraz odpowiednią sprężystość w gotowaniu.

Własny młyn Agnesi - gwarancja jakości

Semolina, stosowana przez AGNESI do produkcji makaronu Spaghetti, jest mieszana we własnym młynie, co pozwala na zachowanie niezrównanej jakości produktów. To właśnie dzięki temu Spaghetti charakteryzuje się doskonałym smakiem i bogactwem wartości odżywczych.

AGNESI - doświadczenie i tradycja we włoskiej kuchni

Marka AGNESI słynie z długiej historii i niezrównanej jakości produktów. Firma szczyci się unikalną recepturą oraz ogromnym doświadczeniem, które pozwala na tworzenie doskonałych makaronów z pszenicy durum.

Ciesz się smakiem włoskiego Spaghetti już dziś!

Dodaj 3 kg Spaghetti Agnesi do swojego koszyka i ciesz się autentycznym smakiem włoskiej kuchni. Odkryj sekret doskonałego makaronu i pozwól sobie na włoskie doznania kulinarne w zaciszu własnej kuchni!

Spaghetti

Marka: AGNESI

Gramatura/Pojemność: 3000 g

13/12/55

Opis

Gramatura/Pojemność
3000 g

Specyficzne kody

Spaghetti 3 kg

47,19 zł