Penne Mezzeane makaron z matrycy z brązu 5 kg

71,72 zł

(1,43 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Makarony LA RUVIDA ITALIANA produkowane są w 100% z semoliny, czyli gruboziarnistej włoskiej mąki z pszenicy twardej, tzw. durum. Rzemieślniczego charakteru nadaje tłoczenie ciasta na matrycach z brązu. Ta tradycyjna obróbka powoduje, iż zewnętrzna struktura makaronu staje się bardziej chropowata i szorstka, przez co gwarantuje lepsze przyleganie i idealne łączenie się z sosami.

Penne Mezzeane Makaron Z Matrycy Z Brązu 5 kg

Marka: LA RUVIDA ITALIANA

Gramatura/Pojemność: 5000 g

Pośpiesz się! Tylko 100 szt. w magazynie!
Ilość
0

Autentyczny Smak Włoch: Penne Mezzeane Makaron Z Matrycy Z Brązu

Penne Mezzeane Makaron Z Matrycy Z Brązu 5 kg to wyjątkowy wybór dla miłośników prawdziwej włoskiej kuchni. Dzięki zastosowaniu tradycyjnej metody tłoczenia na matrycach z brązu, makaron ma chropowatą i szorstką strukturę, gwarantując doskonałe przyleganie i połączenie z sosami.

100% Semolina Durum: Sekret Wyjątkowego Smaku

W produkcji Penne Mezzeane wykorzystywana jest 100% semolina z pszenicy twardej durum. Jest to gwarancja, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości, który zachwyca swoim bogatym smakiem i jedwabistą konsystencją, typową dla najlepszych makaronów włoskich.

Rzemieślnicza Tradycja: Matryce z Brązu

Tłoczenie ciasta na matrycach z brązu to starożytna technika, która nadaje makaronowi LA RUVIDA ITALIANA wyjątkowy, rzemieślniczy charakter. Dzięki tej obróbce, każdy kęs makaronu jest smakowity i idealny do połączenia z ulubionym sosem.

O Marce LA RUVIDA ITALIANA

Marka LA RUVIDA ITALIANA jest synonimem prawdziwej włoskiej tradycji w świecie makaronów. Specjalizując się w produkcji z użyciem matryc z brązu, tworzą produkty, które są hołdem dla dziedzictwa i pasji włoskiego "kulinarstwa". Każda paczka zawiera duszę i serce Italii.

Zasmakuj Włoch w Swoim Domu!

Nie czekaj, odkryj wspaniały smak Penne Mezzeane Makaron Z Matrycy Z Brązu 5 kg od LA RUVIDA ITALIANA. Zamów teraz i ciesz się wykwintnym posiłkiem na co dzień, jak w najlepszej włoskiej restauracji!

Penne Mezzeane Makaron Z Matrycy Z Brązu 5 kg

Marka: LA RUVIDA ITALIANA

Gramatura/Pojemność: 5000 g

30/09/04

Opis

Gramatura/Pojemność
5000 g

Specyficzne kody

Penne Mezzeane makaron z...

71,72 zł