Makaron Spaghettini nitki 500 g

10,16 zł

(2,03 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Makaron Agnesi produkowany jest z pszenicy durum, używając w największej ilości odmiany Kronos. To wyjątkowa pszenica, która charakteryzuje się łagodnym smakiem złotym kolorem, wysokim stopniem zawartości białka. Semolina jest mieszana we własnym młynie. Jedyna w swoim rodzaju receptura, doświadczenie Agnesi, powolne suszenie jak nakazuje tradycja (15 godzin powolnego suszenia dla Spaghetti Agnesi), wszystko to jest fundamentalne dla zatrzymania wartości odżywczych, pełnego i bogatego smaku pszenicy i odpowiedniej sprężystości w gotowaniu.

Makaron Spaghettini nitki

Marka: AGNESI

Gramatura/Pojemność: 500 g

Pośpiesz się! Tylko 71 szt. w magazynie!
Ilość
0

Spaghettini nitki - smukłe i delikatne

Odkryj wyjątkowy makaron Spaghettini nitki, który dzięki swojej smukłej i delikatnej strukturze doskonale komponuje się z różnorodnymi sosami. Te cieniutkie włoskie nitki to gwarancja wyjątkowych doznań kulinarnych dla każdego smakosza.

Pszenica durum odmiany Kronos - sekret smaku

Makaron Spaghettini nitki wyrabiany jest z pszenicy durum odmiany Kronos, która charakteryzuje się łagodnym smakiem, złotym kolorem oraz wysoką zawartością białka. Dzięki temu makaron jest nie tylko pyszny, ale również odżywczy.

Tradycyjna receptura i powolne suszenie

Receptura makaronu Spaghettini nitki opiera się na wieloletnim doświadczeniu marki Agnesi. Kluczowe znaczenie dla zachowania wartości odżywczych, pełnego i bogatego smaku pszenicy oraz odpowiedniej sprężystości w gotowaniu ma powolne suszenie trwające 15 godzin.

Agnesi - synonim doskonałości w świecie makaronu

Marka Agnesi to symbol włoskiej tradycji i doskonałości w produkcji makaronu. Korzystając z najlepszych składników oraz sprawdzonych receptur, firma zdobywa serca smakoszy na całym świecie.

Zapewnij sobie niezapomniane chwile przy stole!

Zamów makaron Spaghettini nitki już dziś i ciesz się wyjątkowymi doznaniami smakowymi, jakie oferuje ta delikatna włoska nitka. Nie czekaj - odkryj smak prawdziwego włoskiego makaronu!

Makaron Spaghettini nitki

Marka: AGNESI

Gramatura/Pojemność: 500 g

13/12/03

Opis

Gramatura/Pojemność
500 g

Specyficzne kody

Makaron Spaghettini nitki...

10,16 zł