Kawa Brasile, 100% Arabika z lekkimi akcentami czekoladowymi 500 g

63,70 zł

(12,74 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Stanowi doskonałą kompozycję starannie selekcjonowanych, średnio palonych ziaren gatunku Arabica (100%) z odmiany Santos, uznawanej za jedną z najlepszych kaw pochodzących z Ameryki Południowej. Jej znakiem rozpoznawczym jest przede wszystkim wyjątkowy smak – słodki, o niskim poziomie kwaskowatości, z lekkimi akcentami czekoladowymi. Wraz z aksamitnym aromatem oraz kremowym, gęstym body tworzą one wyśmienite połączenie, które oddziałuje na zmysły przez naprawdę długi czas, dzięki czemu Corsini Compagnia Dell'Arabica Brasil to świetny sposób na smakowite rozpoczęcie dnia.

Kawa Brasile, 100% Arabika z lekkimi akcentami czekoladowymi

Marka: CORSINI

Gramatura/Pojemność: 500 g

Pośpiesz się! Tylko 81 szt. w magazynie!
Ilość
0

Skład: 100% arabika z Brazylii

Palenie: 6/10

Zawartość kofeiny: 5/10

Pochodzenie ziaren: Brazylia

Słodycz: 8/10

Intensywność smaku: 7/10

Crema: 6/10

Polecana do: krótkiego espresso, kawa czarna Polecana do urządzeń: ekspres kolbowy, kawiarka tradycyjna, ekspres automatyczny

Kawa Brasile - Słodki smak Brazylii

Odkryj wyjątkowy smak Kawa Brasile, 100% Arabika z lekkimi akcentami czekoladowymi 500g. Wyselekcjonowane ziarna gatunku Arabica Santos, uznawanej za jedną z najlepszych kaw z Ameryki Południowej, sprawią, że poczujesz słodką harmonię Brazylii.

Brasile Arabika - Aksamitny aromat, kremowe body

Słodki smak z niskim poziomem kwaskowatości oraz lekkimi nutami czekolady tworzą niezapomniane doświadczenie. Aksamitny aromat oraz kremowe, gęste body to idealne połączenie, które zostanie w twoich zmysłach na długi czas.

Wszechstronność parzenia - Kawa Brasile, 100% Arabika z akcentami czekoladowymi

Kawa Brasile, 100% Arabika, doskonale sprawdzi się jako krótkie espresso czy kawa czarna. Niezależnie od wyboru ekspresu kolbowego, kawiarki tradycyjnej czy ekspresu automatycznego, zawsze osiągniesz niezrównane rezultaty smakowe.

CORSINI - Włoska tradycja i doskonałość

Marka CORSINI, producent Kawa Brasile, 100% Arabika z lekkimi akcentami czekoladowymi 500g, to synonim włoskiej tradycji, pasji i najwyższej jakości. Staranność w doborze ziaren i nieustanne dążenie do perfekcji sprawiają, że kawa CORSINI to gwarancja wyjątkowych doznań.

Zacznij dzień z wyjątkowym smakiem Kawa Brasile, 100% Arabika z akcentami czekoladowymi!

Nie czekaj, zamów już teraz Kawa Brasile, 100% Arabika z lekkimi akcentami czekoladowymi 500g i odkryj słodką harmonię smaków, której nie sposób zapomnieć.

Kawa Brasile, 100% Arabika z lekkimi akcentami czekoladowymi

Marka: CORSINI

Gramatura/Pojemność: 500 g

164/01/01

Opis

Gramatura/Pojemność
500 g

Specyficzne kody

Kawa Brasile, 100% Arabika...

63,70 zł