Kawa Kenya, 100% Arabika intensywny smak i aromat 500 g

68,43 zł

(13,69 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Przygotowana została na bazie najdoskonalszych, średnio palonych ziaren gatunku Arabica (100%), uprawianych na malowniczych wzgórzach Kenii. Dzięki żyznej glebie i sprzyjającemu, umiarkowanemu klimatowi kenijska kawa uważana jest przez znawców za jedną z najlepszych na świecie. Kompozycja ta oznaczana jest symbolem „AA” ze względu na ponadprzeciętną wielkość ziaren, które zapewniają tym samym jeszcze bardziej intensywny smak i wyrazisty aromat. W bogatym bukiecie naparu wyczuwalne są przyjemne nuty owocowe, dzięki czemu kawa Compagnia Dell'Arabica Kenya doskonale sprawdzi się jako smaczne zwieńczenie posiłku.

Kawa Kenya, 100% Arabika intensywny smak i aromat

Marka: CORSINI

Gramatura/Pojemność: 500 g

Pośpiesz się! Tylko 94 szt. w magazynie!
Ilość
0

Skład: 100% arabika z Kenii

Palenie: 6/10

Zawartość kofeiny: 5/10

Pochodzenie ziaren: Kenia

Słodycz: 8/10

Intensywność smaku: 8/10

Crema: 6/10

Polecana do: krótkiego espresso, kawa czarna, cappuccino, latte Polecana do urządzeń: ekspres kolbowy, kawiarka tradycyjna, ekspres automatyczny

Doznania słodkiego smaku - Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości 500g

Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości to wyjątkowa kawa jednogatunkowa, która zachwyca swoim słodkim smakiem oraz delikatną kwaskowatością. Stworzona z najszlachetniejszych, średnio palonych ziaren Arabiki, zapewnia wyjątkowe doznania smakowe oraz aromatyczne.

Wulkaniczne pochodzenie - Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości 500g

Kawa Costa Rica pochodzi z plantacji położonych na żyznej glebie wulkanicznej, na wysokości 1200-1700 m n.p.m. Dzięki optymalnym warunkom klimatycznym oraz odpowiedniemu przetwarzaniu, kawa charakteryzuje się łagodnym aromatem, przejrzystym smakiem i pełnym body.

Ciesz się wyjątkową jakością - Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości 500g

Kostarykańska odmiana Tarrazu gwarantuje wysoką jakość oraz świetne zbalansowanie smaku. Kawa Corsini Compagnia Dell'Arabica Costa Rica to niezrównane doświadczenie kawowe, które docenią nawet najbardziej wymagający kawosze.

CORSINI - pasja, tradycja i jakość

Marka CORSINI to włoska tradycja, pasja oraz dążenie do perfekcji w każdym szczególe. Wybierając Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości 500g, postaw na doskonałe doświadczenie smakowe i jakość gwarantowaną przez CORSINI.

Zamów teraz Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości 500g i odkryj jej niezrównany smak!

Nie zwlekaj dłużej, zafunduj sobie niezapomniane doświadczenie smakowe z Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości 500g od CORSINI. Zamów już teraz i ciesz się wyjątkowym smakiem każdego dnia!

Kawa Kenya, 100% Arabika intensywny smak i aromat

Marka: CORSINI

Gramatura/Pojemność: 500 g

164/01/05

Opis

Gramatura/Pojemność
500 g

Specyficzne kody

Kawa Kenya, 100% Arabika...

68,43 zł