Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości 500 g

100,63 zł

(20,13 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Wysokiej jakości kawa jednogatunkowa, na którą składają się wyłącznie najszlachetniejsze, średnio palone ziarna z gatunku Arabica (100%). Wykorzystana tu kostarykańska odmiana Tarrazu, już od XVIII w. uprawiana jest na żyznej glebie wulkanicznej, na plantacjach położonych na wysokości 1200-1700 m n.p.m. Za sprawą optymalnych warunków klimatycznych i odpowiedniemu przetwarzaniu, charakteryzuje się ona łagodnym aromatem, a także przejrzystym, słodkim smakiem o małej kwaskowatości oraz wspaniałym, pełnym body. Świetnie zbalansowana kawa Corsini Compagnia Dell'Arabica Costa Rica to gwarancja wspaniałych i intensywnych doznań zmysłowych.

Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości

Marka: CORSINI

Gramatura/Pojemność: 500 g

Pośpiesz się! Tylko 96 szt. w magazynie!
Ilość
0

Doznania słodkiego smaku - Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości 500g

Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości to wyjątkowa kawa jednogatunkowa, która zachwyca swoim słodkim smakiem oraz delikatną kwaskowatością. Stworzona z najszlachetniejszych, średnio palonych ziaren Arabiki, zapewnia wyjątkowe doznania smakowe oraz aromatyczne.

Wulkaniczne pochodzenie - Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości 500g

Kawa Costa Rica pochodzi z plantacji położonych na żyznej glebie wulkanicznej, na wysokości 1200-1700 m n.p.m. Dzięki optymalnym warunkom klimatycznym oraz odpowiedniemu przetwarzaniu, kawa charakteryzuje się łagodnym aromatem, przejrzystym smakiem i pełnym body.

Ciesz się wyjątkową jakością - Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości 500g

Kostarykańska odmiana Tarrazu gwarantuje wysoką jakość oraz świetne zbalansowanie smaku. Kawa Corsini Compagnia Dell'Arabica Costa Rica to niezrównane doświadczenie kawowe, które docenią nawet najbardziej wymagający kawosze.

CORSINI - pasja, tradycja i jakość

Marka CORSINI to włoska tradycja, pasja oraz dążenie do perfekcji w każdym szczególe. Wybierając Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości 500g, postaw na doskonałe doświadczenie smakowe i jakość gwarantowaną przez CORSINI.

Zamów teraz Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości 500g i odkryj jej niezrównany smak!

Nie zwlekaj dłużej, zafunduj sobie niezapomniane doświadczenie smakowe z Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości 500g od CORSINI. Zamów już teraz i ciesz się wyjątkowym smakiem każdego dnia!

Kawa Costa Rica, 100% Arabika słodki smak o niskiej kwasowości

Marka: CORSINI

Gramatura/Pojemność: 500 g

164/01/06

Opis

Gramatura/Pojemność
500 g

Specyficzne kody

Kawa Costa Rica, 100%...

100,63 zł