Oliwa Z Oliwek Extra Vergin Mix Z Olejem Z Pestek Słonecznika 5 L Pet

134,47 zł

(2,69 zł za 100 ml)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Mix oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia 55% z olejem roślinnym z pestek słonecznika 45%. Doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju potraw, może być spożywany w wersji surowej jak również używana do smażenia.

Oliwa z oliwek Extra Vergin Mix z olejem z pestek słonecznika 5 l Pet

Marka: LEVANTE

Gramatura/Pojemność: 5000 ml

Pośpiesz się! Tylko 101 szt. w magazynie!
Ilość
1

Właściwości Smakowe i Zastosowania

Mix oliwy z oliwek LEVANTE wzbogacony olejem z pestek słonecznika otwiera przed Tobą nowe możliwości kulinarne. Doskonały do zarówno surowego spożycia, jak i smażenia, ten wyjątkowy mix dodaje charakteru każdemu daniu. Idealny dla tych, którzy cenią zdrowe, ale zarazem wszechstronne rozwiązania w kuchni.

Zdrowie i Dobroczynność

Ten unikatowy mix łączy w sobie bogactwo wartości odżywczych. Oliwa z oliwek Extra Vergin dostarcza niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i antyoksydantów, a olej słonecznikowy jest źródłem witaminy E. Wybór tego produktu to inwestycja w zdrowie i dobrostan.

Praktyczne Opakowanie

Oliwa dostępna jest w praktycznym, 5-litrowym opakowaniu PET, które gwarantuje łatwość użycia i przechowywania. Duży pojemnik zapewnia długotrwały zapas, co jest szczególnie korzystne dla dużych gospodarstw domowych i osób, które często korzystają z oliwy w kuchni.

O LEVANTE

LEVANTE to włoska marka z ponad 100-letnią historią i tradycją w produkcji oliwy z oliwek najwyższej jakości. Z zaangażowaniem i pasją tworzą produkty, które zdobywają uznanie na całym świecie, eksportując do 47 krajów. Firma nieustannie dąży do innowacji, dbając jednocześnie o zachowanie autentyczności i jakości swoich oliw.

Zachęta do Zakupu

Nie przegap okazji na wzbogacenie Twoich potraw wyjątkowym smakiem i jakością! Wybierz oliwę LEVANTE i odkryj różnorodność możliwości, jakie niesie ze sobą ten niezastąpiony składnik kuchni śródziemnomorskiej.

Oliwa z oliwek Extra Vergin Mix z olejem z pestek słonecznika 5 l Pet

Marka: LEVANTE

Gramatura/Pojemność: 5000 ml

28/05/01

Opis

Gramatura/Pojemność
5000 ml

Specyficzne kody

Oliwa Z Oliwek Extra Vergin...

134,47 zł