Oliwa smakowa z truflą 250 ml

39,62 zł

(15,85 zł za 100 ml)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Przyprawa na bazie oliwy z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia z aromatem i kawałkami trufli - idealna do wszelkich potraw, w których pożądany jest smak trufli.

Oliwa smakowa z truflą

Marka: SALVADORI, VILLA CHIECI

Gramatura/Pojemność: 250 ml

Pośpiesz się! Tylko 3 szt. w magazynie!
Ilość
0

Luksusowy smak trufli w oliwie z oliwek SALVADORI, VILLA CHIECI

Odkryj wyjątkowy smak oliwy smakowej z truflą SALVADORI, VILLA CHIECI o pojemności 250 ml. Aromatyczna przyprawa na bazie oliwy z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia, wzbogacona o kawałki trufli, doda Twoim potrawom niepowtarzalnego charakteru.

Oliwa smakowa z truflą - perfekcyjny dodatek do wykwintnych dań

Wykorzystaj oliwę smakową z truflą SALVADORI, VILLA CHIECI jako doskonałe urozmaicenie potraw. Idealna do makaronów, risotto, mięsa, ryb czy sałatek, gdzie smak trufli jest pożądany. Wzbogac swoje dania o wyjątkowe nuty luksusu.

Najwyższa jakość składników w oliwie smakowej z truflą SALVADORI, VILLA CHIECI

Oliwa smakowa z truflą SALVADORI, VILLA CHIECI to gwarancja najwyższej jakości. Wykorzystanie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia oraz aromatycznych trufli gwarantuje niezapomniane doznania smakowe i wysoką wartość odżywczą.

SALVADORI, VILLA CHIECI - pasja i tradycja w produkcji oliw smakowych

Wybierając oliwę smakową z truflą SALVADORI, VILLA CHIECI, stawiasz na produkt marki z bogatą tradycją i pasją do tworzenia wyjątkowych smaków. Zaufaj doświadczeniu i dbałości o jakość, które wyróżniają te włoskie marki.

Zapewnij niepowtarzalny smak potraw z oliwą smakową z truflą SALVADORI, VILLA CHIECI

Nie czekaj i zamów oliwę smakową z truflą SALVADORI, VILLA CHIECI o pojemności 250 ml. Spraw, aby Twoje dania zyskały wyjątkowy charakter dzięki luksusowemu smakowi trufli.

Oliwa smakowa z truflą

Marka: SALVADORI, VILLA CHIECI

Gramatura/Pojemność: 250 ml

26/02/15

Opis

Gramatura/Pojemność
250 ml

Specyficzne kody

Oliwa smakowa z truflą 250 ml

39,62 zł