Penne Rigate makaron z matrycy z brązu 500 g

7,10 zł

(1,42 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Makarony LA RUVIDA ITALIANA produkowane są w 100% z semoliny, czyli gruboziarnistej włoskiej mąki z pszenicy twardej, tzw. durum. Rzemieślniczego charakteru nadaje tłoczenie ciasta na matrycach z brązu. Ta tradycyjna obróbka powoduje, iż zewnętrzna struktura makaronu staje się bardziej chropowata i szorstka, przez co gwarantuje lepsze przyleganie i idealne łączenie się z sosami.

Penne Rigate Makaron Z Matrycy Z Brązu 500 g

Marka: LA RUVIDA ITALIANA

Gramatura/Pojemność: 500 g

Pośpiesz się! Tylko 92 szt. w magazynie!
Ilość
0

Włoski Sposób na Perfekcję w Kuchni

Penne Rigate Makaron Z Matrycy Z Brązu 500 g od LA RUVIDA ITALIANA to prawdziwe cudo włoskiego rzemiosła kulinarnego. Dzięki procesowi tłoczenia na matrycach z brązu, makaron uzyskuje chropowatą strukturę, która doskonale łączy się z różnymi sosami. Oto sposób na dodanie autentycznego smaku Włoch do Twoich domowych dań.

Prawdziwa Semolina – Serce Włoskiego Makaronu

LA RUVIDA ITALIANA gwarantuje, że Penne Rigate Makaron jest produkowany z 100% semoliny, gruboziarnistej mąki z pszenicy twardej, tzw. durum. To coś więcej niż tylko składnik – to obietnica niezrównanej jakości i smaku, który przeniesie Cię w sam środek włoskiej kultury kulinarnej.

Idealne Połączenie z Sosami: Sekret Chropowatości

Chropowata i szorstka struktura Penne Rigate Makaronu, uzyskana dzięki tradycyjnej obróbce na matrycach z brązu, gwarantuje lepsze przyleganie i idealne połączenie z sosami. To sprawia, że każde danie, które przygotujesz, staje się wyjątkowym kulinarnym przeżyciem.

O Marce LA RUVIDA ITALIANA

LA RUVIDA ITALIANA to wyjątkowy producent makaronu, który z dumą podtrzymuje włoskie tradycje kulinarne. Tworząc swoje produkty, firma stawia na najwyższą jakość surowców i rzemieślnicze metody produkcji. Dla LA RUVIDA ITALIANA makaron to nie tylko jedzenie, ale i sztuka – sztuka, która odzwierciedla bogatą kulturę i historię Włoch.

Otwórz Drzwi do Włoskiej Kuchni!

Nie zwlekaj i pozwól sobie na prawdziwy włoski smak Penne Rigate Makaronu Z Matrycy Z Brązu od LA RUVIDA ITALIANA. Zamów teraz i zacznij swoją niezapomnianą podróż przez włoską kulinarię!

Penne Rigate Makaron Z Matrycy Z Brązu 500 g

Marka: LA RUVIDA ITALIANA

Gramatura/Pojemność: 500 g

30/09/09

Opis

Gramatura/Pojemność
500 g

Specyficzne kody

Penne Rigate makaron z...

7,10 zł