Kapsułki Intenso. Kompatybilne z urządzeniami Nespresso 10x5g

23,78 zł

(47,56 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Cellini Espresso Intenso to mieszanka najlepszych kaw gatunku arabika z Ameryki Środkowej, Południowej oraz afrykańskiej arabiki z dodatkiem lekkiej nuty wyselekcjonowanej Afrykańskiej Robusty. Cellini Intenso ma delikatną wyważoną kwasowości, wyczuwalne są odważne i pełne smaku owocowe nuty. Kapsułki kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami gospodarstwa domowego Nespresso®. Kawę Cellini wyróżnia szczególny proces selekcji surowych ziaren. Produkt jest badany laboratoryjnie.

Opakowanie zawiera 10 kapsułek z kawa mieloną.

Kapsułki Intenso. Kompatybilne z urządzeniami Nespresso 10x5g

Marka: CELLINI

Gramatura/Pojemność: 50 g

Pośpiesz się! Tylko 79 szt. w magazynie!
Ilość
0

Pełne smaku doznania - Kapsułki Intenso kompatybilne z Nespresso

Cellini Espresso Intenso (10x5g) to wyjątkowa mieszanka arabiki z Ameryki Środkowej, Południowej i afrykańskiej, wzbogacona delikatnym akcentem afrykańskiej Robusty. Ta unikalna kombinacja sprawia, że kawa cechuje się wyważoną kwasowością, intensywnym smakiem i bogatymi owocowymi nutami. Kapsułki są w pełni kompatybilne ze wszystkimi domowymi urządzeniami Nespresso.

Ekskluzywna kawa w zaciszu domu - Kapsułki Intenso i Nespresso

Dzięki Kapsułkom Intenso marki CELLINI (10x5g), możesz cieszyć się doskonałą kawą o niepowtarzalnym smaku i aromacie bez wychodzenia z domu. Szybko i wygodnie przygotujesz kawę, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych miłośników tego napoju, korzystając z urządzeń Nespresso.

Bezkonkurencyjna jakość - starannie wyselekcjonowane ziarna

CELLINI Espresso Intenso (10x5g) wyróżnia się starannym procesem selekcji surowych ziaren, co przekłada się na niezrównaną jakość i wyjątkowy smak. Produkt jest badany laboratoryjnie, co gwarantuje, że otrzymujesz wyłącznie najlepsze ziarna kawy, a tym samym wyjątkowe doznania smakowe.

CELLINI - marka gwarantująca niezrównane wrażenia kawowe

CELLINI to renomowana marka, która od lat dostarcza miłośnikom kawy wyjątkowe produkty o niezrównanej jakości. Pasja, zaangażowanie i staranność widoczna jest w każdym detalu, od wyboru ziaren po opakowanie, sprawiając, że CELLINI stała się synonimem doskonałej kawy.

Odkryj smak doskonałej kawy - Zamów Kapsułki Intenso CELLINI (10x5g) już teraz!

Nie czekaj dłużej i pozwól sobie na ekskluzywne doznania smakowe z kawą Intenso marki CELLINI. Dodaj kapsułki do swojego koszyka i ciesz się pełnym smaku aromatem kawy, kompatybilnej z urządzeniami Nespresso!

Kapsułki Intenso. Kompatybilne z urządzeniami Nespresso 10x5g

Marka: CELLINI

Gramatura/Pojemność: 50 g

165/01/10

Opis

Gramatura/Pojemność
50 g

Specyficzne kody

Kapsułki Intenso....

23,78 zł