Kapsułki Forte. Kompatybilne z urządzeniami Nespresso 10x5g

23,78 zł

(47,56 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Cellini Espresso Forte to kawa o wyważonym składzie najlepszych mieszanek z Ameryki Środkowej i Południowej ziaren kawy arabica i afrykańskich Robusta. Daje to mieszance odważny charakter oraz bogaty smak. Kapsułki kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami gospodarstwa domowego Nespresso®. Kawę Cellini wyróżnia szczególny proces selekcji surowych ziaren. Produkt jest badany laboratoryjnie.

Opakowanie zawiera 10 kapsułek z kawa mieloną.

Kapsułki Forte. Kompatybilne z urządzeniami Nespresso 10x5g

Marka: CELLINI

Gramatura/Pojemność: 50 g

Pośpiesz się! Tylko 86 szt. w magazynie!
Ilość
0

Odważny smak i bogaty aromat - Kapsułki Forte zgodne z Nespresso

Kapsułki Forte marki CELLINI (10x5g) to doskonałe połączenie ziaren kawy arabica z Ameryki Środkowej i Południowej oraz afrykańskiej Robusta. Dzięki temu, kawa charakteryzuje się odważnym charakterem i bogatym smakiem, a jednocześnie jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami Nespresso.

Szybko i wygodnie - Kapsułki Forte do domowego użytku

Kapsułki Forte marki CELLINI (10x5g) to gwarancja aromatycznej kawy o intensywnym smaku w zaciszu własnego domu. Kompatybilność z urządzeniami Nespresso sprawia, że przygotowanie kawy staje się niezwykle proste i szybkie, a jej smak zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników kawy.

Najwyższa jakość - staranny proces selekcji ziaren

Kawa użyta do produkcji kapsułek Forte marki CELLINI (10x5g) poddawana jest rygorystycznemu procesowi selekcji surowych ziaren, co gwarantuje wyjątkowy smak i jakość produktu. Badania laboratoryjne potwierdzają doskonałe parametry kawy, dzięki czemu możesz być pewien, że wybierasz produkt najwyższej klasy.

CELLINI - pasja do kawy i niezrównana jakość

Marka CELLINI to symbol tradycji i miłości do kawy, który od lat dostarcza wyjątkowych doświadczeń smakowych. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu, CELLINI stworzyła szeroką gamę produktów, z których każdy zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających kawoszy.

Spróbuj wyjątkowej kawy Forte - zamów Kapsułki CELLINI (10x5g) już dziś!

Nie czekaj dłużej i pozwól sobie na niezrównane doświadczenie smakowe z kawą Forte marki CELLINI. Dodaj kapsułki do swojego koszyka i ciesz się intensywnym smakiem i aromatem kawy, kompatybilnej z urządzeniami Nespresso!

Kapsułki Forte. Kompatybilne z urządzeniami Nespresso 10x5g

Marka: CELLINI

Gramatura/Pojemność: 50 g

165/01/09

Opis

Gramatura/Pojemność
50 g

Specyficzne kody

Kapsułki Forte....

23,78 zł