Herbata zielona z truskawką i wanilią 30 g

28,54 zł

(95,13 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Herbata pochodzi z najlepszych plantacji herbaty na całym świecie, jest zbierana w najlepszym punkcie sezonu zbioru herbat.

W opakowaniu 20 torebek w wysokiej jakości kopercie zatrzymującej świeżość i aromat herbaty.

Skład: sencha zielona herbata, naturalny aromat truskawkowy i inne naturalne aromaty, naturalny aromat waniliowy

Herbata zielona z truskawką i wanilią

Marka: TAYLORS

Gramatura/Pojemność: 30 g

Pośpiesz się! Tylko 90 szt. w magazynie!
Ilość
0

Zmysłowe Połączenie: Truskawka i Wanilia

Herbata zielona z truskawką i wanilią 30 g od TAYLORS to wyjątkowa mieszanka, która zachwyci Cię swoim zmysłowym i niepowtarzalnym smakiem. Starannie wyselekcjonowana zielona herbata sencha została połączona z naturalnym aromatem truskawek i wanilii, tworząc idealne połączenie, które pobudzi Twoje zmysły.

Gwarancja Jakości: Wyselekcjonowane Składniki

Herbata zielona z truskawką i wanilią 30 g pochodzi z najlepszych plantacji herbaty na świecie. Zbierana w optymalnym momencie sezonu zbioru, gwarantuje zachowanie pełni smaku i aromatu. Staranny dobór naturalnych aromatów truskawkowego i waniliowego sprawia, że każda filiżanka jest źródłem niezapomnianych doznań.

Chwila Relaksu w Zasięgu Ręki: Świeżość i Aromat

W opakowaniu herbaty zielonej z truskawką i wanilią 30 g znajdziesz 20 torebek herbaty, każda w wysokiej jakości kopercie zatrzymującej świeżość i aromat. Dzięki temu, każda filiżanka będzie pełna smaku, którego oczekujesz, sprawiając, że chwila relaksu z ulubioną herbatą będzie niezwykle przyjemna.

TAYLORS - Pasja i Doświadczenie w Świecie Herbat

Marka TAYLORS to synonim pasji i zaangażowania w produkcji herbat najwyższej jakości. Wykorzystując tradycyjne metody i dbając o najdrobniejsze szczegóły, TAYLORS tworzy niepowtarzalne mieszanki, które zdobywają serca smakoszy na całym świecie.

Pozwól sobie na chwilę przyjemności - Odkryj Herbata zielona z truskawką i wanilią 30 g od TAYLORS już dziś

Zapewnij sobie chwilę relaksu z niezwykłą mieszanką herbaty zielonej z truskawką i wanilią 30 g od TAYLORS. Zamów już teraz i ciesz się niezwykłym smakiem, który zainspiruje Twoje zmysły!

Herbata zielona z truskawką i wanilią

Marka: TAYLORS

Gramatura/Pojemność: 30 g

14/01/25

Opis

Gramatura/Pojemność
30 g

Specyficzne kody

Herbata zielona z truskawką...

28,54 zł