Herbata liściasta English Breakfast 125 g

38,85 zł

(31,08 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Herbata pochodzi z najlepszych plantacji herbaty na całym świecie, jest zbierana w najlepszym punkcie sezonu zbioru herbat.

Ten uwielbiany klasyk to specjalna mieszanka herbat z dwóch najsłynniejszych regionów herbacianych: Indii i Afryki.

Smak jest pełny, o jasnym, przyjemnym kolorze, dzięki czemu jest idealną herbatą do przyjemnego spędzania czasu o każdej porze dnia.

Herbata liściasta English Breakfast

Marka: TAYLORS

Gramatura/Pojemność: 125 g

Pośpiesz się! Tylko 84 szt. w magazynie!
Ilość
0

Tradycyjny Smak Śniadania: Herbata liściasta English Breakfast 125 g

Rozpocznij dzień z wyjątkową herbatą liściastą English Breakfast 125 g od TAYLORS. Ta tradycyjna mieszanka herbat z Indii i Afryki dostarcza pełnego, wyrazistego smaku oraz jasnego, przyjemnego koloru, który wprowadzi Cię w doskonały nastrój na resztę dnia.

Mieszanka Najlepszych Plantacji: Połączenie Indii i Afryki

Dzięki starannie wyselekcjonowanym liściom herbaty z najlepszych plantacji Indii i Afryki, herbata liściasta English Breakfast 125 g od TAYLORS to prawdziwy skarb dla miłośników herbaty. Odkryj harmonię smaków, które łączą się w tej wyjątkowej mieszance.

Idealna Herbata na Każdą Porę Dnia: English Breakfast 125 g

Herbata liściasta English Breakfast 125 g od TAYLORS to doskonały wybór na każdą porę dnia. Niezależnie od tego, czy pijesz ją jako energetyczny napój poranny, czy relaksujący napój popołudniowy, z pewnością docenisz jej wyjątkowy smak i aromat.

TAYLORS - Pasja i Tradycja w Świecie Herbat

Marka TAYLORS to długoletnia tradycja i pasja w tworzeniu niezrównanych herbat. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, TAYLORS dostarcza swoim klientom niezapomniane chwile przy filiżance doskonałej herbaty.

Zacznij dzień z wyjątkowym smakiem herbaty English Breakfast 125 g od TAYLORS!

Nie czekaj, wypróbuj herbacianą ucztyę smaków z herbatą liściastą English Breakfast 125 g od TAYLORS i ciesz się jej wyjątkowym smakiem o każdej porze dnia. Kup już teraz i odkryj, jak można zacząć dzień z przyjemnością!

Herbata liściasta English Breakfast

Marka: TAYLORS

Gramatura/Pojemność: 125 g

14/01/16

Opis

Gramatura/Pojemność
125 g

Specyficzne kody

Herbata liściasta English...

38,85 zł