Bonjoy Cioccolato mini biszkopty czekoladowe 200 g

10,37 zł

(5,19 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Wyborne i lekkie włoskie biszkopty o smaku czekoladowym w formacie mini. Idealne jako składnik oryginalnego włoskiego Tiramisu’ serwowanego w pucharku bez konieczności dzielenia biszkoptów. Wyśmienite jako przekąska do kawy, herbaty czy szklanki mleka.   Forno Bonomi należy do elitarnego stowarzyszenia – Włoskiej Federacji Szefów Kuchni.

Bonjoy Cioccolato mini biszkopty czekoladowe

Marka: BONOMI

Gramatura/Pojemność: 200 g

Pośpiesz się! Tylko 81 szt. w magazynie!
Ilość
0

Certyfikat jakości FIC pretenduje markę FORNO BONOMI do miana marki premium, ikony włoskiej tradycji kulinarnej, uznawanej  na całym świecie. FIC jest jedyną oficjalną federacją zrzeszających osoby związane z kulinarnym światem we Włoszech oraz w kilku państwach na świecie, posiadającą odpowiednie kompetencje do przyznawania certyfikatu jakości. Skupia on ok. 20 tys. członków we Włoszech oraz 2000 z zagranicy: profesjonalnych kucharzy, szefów kuchni, restauratorów  oraz wykładowców szkół gastronomicznych.

Mini biszkopty czekoladowe – Tiramisu z nutą kakao

Bonjoy Cioccolato to wyjątkowe mini biszkopty o smaku czekoladowym, które idealnie sprawdzą się jako składnik oryginalnego włoskiego Tiramisu podawanego w pucharkach. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi i intensywnemu smakowi czekolady, nie ma konieczności dzielenia biszkoptów, co pozwala na łatwe i szybkie przygotowanie tego wyjątkowego deseru.

Czekoladowy akcent do kawy, herbaty czy mleka

Mini biszkopty czekoladowe Bonjoy Cioccolato to również wyśmienita przekąska do kawy, herbaty czy szklanki mleka. Ich bogaty smak czekolady doskonale dopełnia ulubione napoje, a lekka i krucha struktura sprawia, że chętnie sięga się po kolejne ciasteczko.

FIC – znak jakości i włoskiej tradycji

Producent biszkoptów Bonjoy Cioccolato, Forno Bonomi, jest dumnym członkiem elitarnego stowarzyszenia Włoskiej Federacji Szefów Kuchni (FIC). Certyfikat jakości FIC świadczy o wysokim standardzie produktów marki oraz umocowuje jej pozycję jako ikony włoskiej tradycji kulinarnej.

Forno Bonomi – smak włoskiej czekolady w Twoim domu

Forno Bonomi to włoska firma z ponad 150-letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości ciast i biszkoptów. Mini biszkopty czekoladowe Bonjoy Cioccolato to jeden z wielu produktów tej marki, który z pewnością zaspokoi potrzeby miłośników słodkości z nutą kakao.

Zadbaj o słodkie chwile z nutą czekolady

Nie czekaj i pozwól sobie na chwilę słodkiej rozkoszy z mini biszkoptami czekoladowymi Bonjoy Cioccolato od Forno Bonomi. Zamów już dziś i ciesz się smakiem doskonałych włoskich biszkoptów w towarzystwie swojej ulubionej filiżanki napoju!

Bonjoy Cioccolato mini biszkopty czekoladowe

Marka: BONOMI

Gramatura/Pojemność: 200 g

168/01/09

Opis

Gramatura/Pojemność
200 g

Specyficzne kody

Bonjoy Cioccolato mini...

10,37 zł