Ryż Arborio Cremona 1kg

21,09 zł

(2,11 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Riso Arborio Cremona to ryż Riso Gallo, czołowego włoskiego producenta ryżu. Ryż o dużych ziarnach i wysokiej zawartości skrobi wyłącznie z wyselekcjonowanych plantacji. Idealny do kremowego risotto. Tradycyjne metody mielenia ziaren gwarantują najwyższą jakość. Po zagotowaniu ziarna pozostają al dente, a ze względu na dużą zdolność wchłaniania są idealne do wszystkich tradycyjnych włoskich przepisów. Opakowanie próżniowe zapewnia maksymalną ochronę produktu i długi okres trwałości.

Ryż Arborio Cremona 1kg

Marka: RISO GALLO

Gramatura/Pojemność: 1000 g

Pośpiesz się! Tylko 67 szt. w magazynie!
Ilość
0

Doskonały Wybór dla Miłośników Risotto

Ryż Arborio Cremona od Riso Gallo to klucz do stworzenia niepowtarzalnego, kremowego risotto, które zachwyca swoją teksturą i smakiem. Dzięki dużej zawartości skrobi i możliwości pozostania al dente po ugotowaniu, ten ryż staje się idealnym wyborem dla wszystkich, którzy pragną cieszyć się autentycznym włoskim risotto. Jego wyjątkowe właściwości absorpcyjne sprawiają, że jest on doskonałym nośnikiem aromatów, pozwalającymi na eksplorację bogactwa włoskiej kuchni poprzez różnorodne przepisy.

Tradycja Spotyka Nowoczesność

Riso Arborio Cremona to produkt, który łączy w sobie tradycyjne metody mielenia ziaren z nowoczesnymi standardami jakości. Wyselekcjonowane, duże ziarna ryżu pochodzące wyłącznie z najlepszych plantacji, są mielone z dbałością o zachowanie ich naturalnych właściwości. To wszystko, by każde ziarno, po ugotowaniu, mogło oferować niespotykaną konsystencję i smak. Opakowanie próżniowe, w którym dostępny jest ryż, gwarantuje jego świeżość i długi okres trwałości, co jest wyrazem zobowiązania marki do dostarczania produktów najwyższej jakości.

Zdrowe Składniki w Twojej Kuchni

Ryż Arborio Cremona od Riso Gallo to nie tylko gwarancja wyśmienitego smaku, ale również zdrowego wyboru. Wysoka zawartość skrobi, naturalne metody uprawy oraz brak dodatków chemicznych sprawiają, że ten ryż jest doskonałym elementem zbilansowanej diety. Idealny nie tylko do przygotowania tradycyjnych włoskich dań, ale także jako składnik nowoczesnych, zdrowych przepisów, które zadowolą każdego, kto ceni sobie zarówno smak, jak i wartości odżywcze.

O Marce RISO GALLO

Riso Gallo to marka z ponad 160-letnią tradycją, ciesząca się uznaniem zarówno wśród kucharzy profesjonalnych, jak i domowych miłośników kuchni. Jako lider w produkcji ryżu, firma Riso Gallo zobowiązuje się do dostarczania produktów najwyższej jakości, co osiąga dzięki starannej selekcji ziaren i zastosowaniu tradycyjnych metod przetwarzania. Dzięki swojemu zaangażowaniu w innowacje i poszanowaniu tradycji włoskiej kuchni, Riso Gallo kontynuuje swoją misję dostarczania konsumentom najlepszych produktów, umożliwiających odkrywanie bogactwa i różnorodności włoskich smaków.

Odkryj Smak Włoch w Swoim Domu

Nie czekaj, aby wprowadzić do swojej kuchni odrobinę włoskiego słońca z Ryżem Arborio Cremona od Riso Gallo. Idealny zarówno dla doświadczonych kucharzy, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kuchnią włoską. Kup teraz i zacznij tworzyć niezapomniane dania, które zachwycą Cię i Twoich bliskich.

Ryż Arborio Cremona 1kg

Marka: RISO GALLO

Gramatura/Pojemność: 1000 g

15/15/93

Opis

Gramatura/Pojemność
1000 g

Specyficzne kody

Ryż Arborio Cremona 1kg

21,09 zł