Naturalna Woda Mineralna Naturale (24x250ml)

144,15 zł

(2,40 zł za 100 ml)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Mineralna woda SURGIVA pochodzi z regionu Trentino, gdzie jest wydobywana z gór znajdujących się w Parku Narodowym Adamello-Brenta niedaleko Madonna di Campiglio. Woda o najwyższej jakości i czystości, pozbawiona sodu oraz w minimalny sposób zmineralizowana. Dostarczana tylko w szklanych butelkach dla zachowania najwyższej jakości. Od momentu pojawienia się na rynku, SURGIVA zachwyciła wszystkich konsumentów, także tych najbardziej wymagających. Szybko stała się synonimem ekskluzywnej i wyrafinowanej wody mineralnej. Dzięki swojej neutralności, nie zmienia smaku wina oraz potraw, co spowodowało iż została wybrana jako najlepsza woda przez ASI (Stowarzyszenie Somelierów Włoskich).

Naturalna Woda Mineralna Naturale (24x250ml)

Marka: SURGIVA

Gramatura/Pojemność: 6000 ml

Pośpiesz się! Tylko 97 szt. w magazynie!
Ilość
0

Czystość i wyjątkowa jakość Naturalnej Wody Mineralnej Naturale SURGIVA

Naturalna Woda Mineralna Naturale SURGIVA (24x250ml) to doskonały wybór dla osób ceniących wysoką jakość i niezwykłą czystość wody. Pochodząca z gór Parku Narodowego Adamello-Brenta, woda ta dostarcza prawdziwego orzeźwienia prosto z serca włoskich Alp.

Doskonałe uzupełnienie posiłków i wina

Wybór Naturalnej Wody Mineralnej Naturale SURGIVA (24x250ml) to gwarancja, że Twoje posiłki i napoje będą smakować tak, jak powinny. Dzięki swojej neutralności, woda ta nie wpływa na smak wina i potraw, a jej wyjątkowe cechy doceniło już ASI (Stowarzyszenie Somelierów Włoskich).

Szklane butelki dla najlepszej jakości

Naturalna Woda Mineralna Naturale SURGIVA (24x250ml) dostarczana jest wyłącznie w szklanych butelkach, co gwarantuje zachowanie najwyższej jakości produktu. Wybierając tę wodę, możesz być pewien, że otrzymujesz to, czego oczekują nawet najbardziej wymagający konsumenci.

Marka SURGIVA: Symbol ekskluzywnej i wyrafinowanej wody mineralnej

Od momentu wejścia na rynek, SURGIVA stała się synonimem wyrafinowanej i ekskluzywnej wody mineralnej. Ceniona w najlepszych hotelach i restauracjach na całym świecie, woda ta pochodzi z regionu Trentino i gwarantuje niezrównane doznania smakowe.

Zamów już dziś Naturalną Wodę Mineralną Naturale SURGIVA (24x250ml) i ciesz się orzeźwieniem z włoskich Alp

Nie zwlekaj i odkryj smak wysokiej jakości Naturalnej Wody Mineralnej Naturale SURGIVA (24x250ml). Zamów teraz i dołącz do grona zadowolonych konsumentów, którzy doceniają wyjątkowe właściwości tej wyjątkowej wody.

Naturalna Woda Mineralna Naturale (24x250ml)

Marka: SURGIVA

Gramatura/Pojemność: 6000 ml

128/01/22

Opis

Gramatura/Pojemność
6000 ml

Specyficzne kody

Naturalna Woda Mineralna...

144,15 zł