Naturalna Woda Mineralna Naturale (12x750ml)

112,69 zł

(1,25 zł za 100 ml)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Mineralna woda SURGIVA pochodzi z regionu Trentino, gdzie jest wydobywana z gór znajdujących się w Parku Narodowym Adamello-Brenta niedaleko Madonna di Campiglio. Woda o najwyższej jakości i czystości, pozbawiona sodu oraz w minimalny sposób zmineralizowana. Dostarczana tylko w szklanych butelkach dla zachowania najwyższej jakości. Od momentu pojawienia się na rynku, SURGIVA zachwyciła wszystkich konsumentów, także tych najbardziej wymagających. Szybko stała się synonimem ekskluzywnej i wyrafinowanej wody mineralnej. Dzięki swojej neutralności, nie zmienia smaku wina oraz potraw, co spowodowało iż została wybrana jako najlepsza woda przez ASI (Stowarzyszenie Somelierów Włoskich).

Naturalna Woda Mineralna Naturale (12x750ml)

Marka: SURGIVA

Gramatura/Pojemność: 9000 ml

Pośpiesz się! Tylko 97 szt. w magazynie!
Ilość
0

Czystość i jakość Naturalnej Wody Mineralnej Naturale SURGIVA

Naturalna Woda Mineralna Naturale SURGIVA (12x750ml) to wyjątkowy produkt, który przeniesie Cię wprost do serca włoskich Alp. Wydobywana z gór Parku Narodowego Adamello-Brenta, woda ta cechuje się niezwykłą czystością i jakością, dzięki czemu stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących prawdziwego orzeźwienia.

Idealny towarzysz dla wina i potraw

Wybierając Naturalną Wodę Mineralną Naturale SURGIVA (12x750ml), zyskujesz produkt, który nie zmienia smaku wina oraz potraw. Dzięki swojej neutralności, woda ta została wybrana jako najlepsza przez ASI (Stowarzyszenie Somelierów Włoskich), co sprawia, że stanowi doskonałe uzupełnienie do każdego posiłku.

Eleganckie opakowanie dla najwyższej jakości

Woda SURGIVA dostarczana jest wyłącznie w szklanych butelkach, co gwarantuje zachowanie jej najwyższej jakości. Wybierając Naturalną Wodę Mineralną Naturale (12x750ml), możesz być pewien, że otrzymujesz produkt spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Marka SURGIVA: Duma włoskich Alp

Od momentu pojawienia się na rynku, SURGIVA stała się synonimem ekskluzywnej i wyrafinowanej wody mineralnej. Ceniona na całym świecie w najlepszych hotelach i restauracjach, woda pochodzi z regionu Trentino, gdzie jest wydobywana z gór Parku Narodowego Adamello-Brenta.

Odkryj smak włoskich Alp z Naturalną Wodą Mineralną Naturale SURGIVA (12x750ml)

Nie zwlekaj i zamów już dziś Naturalną Wodę Mineralną Naturale SURGIVA (12x750ml) – doskonałe orzeźwienie prosto z serca włoskich Alp. Zadbaj o wyjątkowe doznania smakowe i dołącz do grona zadowolonych konsumentów na całym świecie.

Naturalna Woda Mineralna Naturale (12x750ml)

Marka: SURGIVA

Gramatura/Pojemność: 9000 ml

128/01/23

Opis

Gramatura/Pojemność
9000 ml

Specyficzne kody

Naturalna Woda Mineralna...

112,69 zł