Naturalna Woda Mineralna Frizzante (24x250ml)

131,05 zł

(2,18 zł za 100 ml)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Mineralna woda SURGIVA pochodzi z regionu Trentino, gdzie jest wydobywana z gór znajdujących się w Parku Narodowym Adamello-Brenta niedaleko Madonna di Campiglio. Woda gazowana. Woda o najwyższej jakości i czystości, pozbawiona sodu oraz w minimalny sposób zmineralizowana. Dostarczana tylko w szklanych butelkach dla zachowania najwyższej jakości. Od momentu pojawienia się na rynku, SURGIVA zachwyciła wszystkich konsumentów, także tych najbardziej wymagających. Szybko stała się synonimem ekskluzywnej i wyrafinowanej wody mineralnej. Dzięki swojej neutralności, nie zmienia smaku wina oraz potraw, co spowodowało iż została wybrana jako najlepsza woda przez ASI (Stowarzyszenie Somelierów Włoskich).

Naturalna Woda Mineralna Frizzante (24x250ml)

Marka: SURGIVA

Gramatura/Pojemność: 6000 ml

Pośpiesz się! Tylko 93 szt. w magazynie!
Ilość
0

Świetlisty smak Wody Mineralnej Frizzante SURGIVA

Naturalna Woda Mineralna Frizzante SURGIVA (24x250ml) to kwintesencja orzeźwienia, którego potrzebujesz każdego dnia. Delikatnie gazowana i pochodząca z włoskich Alp, woda ta dodaje elegancji każdemu posiłkowi i imprezie. Wybierz SURGIVA, by zadowolić nawet najbardziej wymagających gości.

Doskonałe uzupełnienie dla potraw i win

Dzięki swojej neutralności, woda SURGIVA nie wpływa na smak potraw i win, które podajesz. Stworzona z myślą o najbardziej wymagających konsumentach, woda ta została wybrana jako najlepsza przez ASI (Stowarzyszenie Somelierów Włoskich). Jeśli zależy Ci na harmonii smaków, Naturalna Woda Mineralna Frizzante SURGIVA (24x250ml) jest dla Ciebie.

Zachowaj jakość dzięki szklanym butelkom

SURGIVA dostarcza swoją wodę wyłącznie w szklanych butelkach, aby zapewnić jej najwyższą jakość i czystość. Wybierając Naturalną Wodę Mineralną Frizzante (24x250ml), zyskujesz pewność, że otrzymujesz produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Marka SURGIVA: Tradycja i jakość z włoskich Alp

SURGIVA to synonim wyrafinowanej wody mineralnej, której źródło znajduje się w Parku Narodowym Adamello-Brenta w regionie Trentino. Od momentu pojawienia się na rynku, marka zdobyła uznanie i sympatię konsumentów, a także najlepszych hoteli i restauracji na całym świecie.

Zadbaj o wyjątkowe doznania smakowe z Naturalną Wodą Mineralną Frizzante SURGIVA (24x250ml)

Nie czekaj dłużej i zamów Naturalną Wodę Mineralną Frizzante SURGIVA (24x250ml), aby cieszyć się orzeźwiającym smakiem prosto z włoskich Alp. Odkryj, dlaczego SURGIVA jest wyborem najlepszych sommelierów na świecie.

Naturalna Woda Mineralna Frizzante (24x250ml)

Marka: SURGIVA

Gramatura/Pojemność: 6000 ml

128/01/20

Opis

Gramatura/Pojemność
6000 ml

Specyficzne kody

Naturalna Woda Mineralna...

131,05 zł