Naturalna Woda Mineralna Frizzante (12x750ml)

102,45 zł

(1,14 zł za 100 ml)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Mineralna woda SURGIVA pochodzi z regionu Trentino, gdzie jest wydobywana z gór znajdujących się w Parku Narodowym Adamello-Brenta niedaleko Madonna di Campiglio. Woda gazowana. Woda o najwyższej jakości i czystości, pozbawiona sodu oraz w minimalny sposób zmineralizowana. Dostarczana tylko w szklanych butelkach dla zachowania najwyższej jakości. Od momentu pojawienia się na rynku, SURGIVA zachwyciła wszystkich konsumentów, także tych najbardziej wymagających. Szybko stała się synonimem ekskluzywnej i wyrafinowanej wody mineralnej. Dzięki swojej neutralności, nie zmienia smaku wina oraz potraw, co spowodowało iż została wybrana jako najlepsza woda przez ASI (Stowarzyszenie Somelierów Włoskich). 

Naturalna Woda Mineralna Frizzante (12x750ml)

Marka: SURGIVA

Gramatura/Pojemność: 9000 ml

Pośpiesz się! Tylko 95 szt. w magazynie!
Ilość
0

Woda Frizzante SURGIVA: Orzeźwienie prosto z Alp

Naturalna Woda Mineralna Frizzante SURGIVA (12x750ml) to prawdziwa uczta dla podniebienia. Łagodnie gazowana, idealnie komponuje się z każdym daniem, niezależnie od okazji. Jej wysoka jakość i czystość sprawią, że każdy łyk będzie prawdziwą przyjemnością. Wybierz wodę SURGIVA i zadbaj o wyrafinowany smak na Twoim stole.

Czystość i minimalna mineralizacja: Idealna dla Twojego zdrowia

Woda SURGIVA to gwarancja najwyższej jakości. Pochodząca z Parku Narodowego Adamello-Brenta, woda ta jest pozbawiona sodu oraz w minimalny sposób zmineralizowana. Dzięki tym właściwościom, jest to idealny wybór dla osób dbających o zdrowie i zrównoważony styl życia.

Szklane butelki dla najwyższej jakości

SURGIVA dostarcza swoją wodę wyłącznie w szklanych butelkach, co gwarantuje zachowanie najwyższej jakości i smaku produktu. Dzięki temu, woda mineralna Frizzante (12x750ml) jest doceniana przez najbardziej wymagających konsumentów, a także najlepsze hotele i restauracje na całym świecie.

Marka SURGIVA: Synonim ekskluzywnej wody mineralnej

Od momentu pojawienia się na rynku, SURGIVA zdobyła uznanie wśród konsumentów, stając się synonimem ekskluzywnej i wyrafinowanej wody mineralnej. Marka ta została również wybrana jako najlepsza woda przez ASI (Stowarzyszenie Somelierów Włoskich), co potwierdza jej doskonałą jakość i renomę.

Odkryj wyjątkowy smak Naturalnej Wody Mineralnej Frizzante SURGIVA (12x750ml)

Zapewnij sobie i swoim bliskim wyjątkowe doznania smakowe, wybierając Naturalną Wodę Mineralną Frizzante SURGIVA (12x750ml). Nie czekaj i zamów teraz, by cieszyć się wyrafinowanym smakiem wody prosto z włoskich Alp.

Naturalna Woda Mineralna Frizzante (12x750ml)

Marka: SURGIVA

Gramatura/Pojemność: 9000 ml

128/01/21

Opis

Gramatura/Pojemność
9000 ml

Specyficzne kody

Naturalna Woda Mineralna...

102,45 zł