• Obecnie brak na stanie

Pomidory w kawałkach Bag In Box Cuor di pomodoro 10 kg

85,19 zł

(0,85 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Cuor di pomodoro – Wyjątkowy sos pomidorowy To nowa propozycja marki Cirio stworzona dla wymagających szefów kuchni. To drobno pokrojone pomidory zatopione w gęstym, kremowym sosie pomidorowym. Idealne do potraw o krótkim czasie gotowania – jako sos do makaronu lub baza sosu do pizzy. Do produkcji wykorzystuje się w 100% włoskich pomidorów, wolnych od GMO, uprawianych na terenach bogatych w sole mineralne, co gwarantuje niepowtarzalny smak. Cuor di pomodoro dostępny jest w praktycznych dwóch workach (2x5 kg) umieszczonych w kartonie zbiorczym. Produkt polecany w pizzeriach i restauracjach, gdzie najwyższa jakość i doskonały smak to priorytet. 

Pomidory w kawałkach Bag In Box

Marka: CIRIO

Gramatura/Pojemność: 10000 g

Sorry, no items left.
Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Cuor di Pomodoro – wyjątkowy sos pomidorowy dla profesjonalistów

Nowa propozycja marki Cirio, Cuor di Pomodoro, to drobno pokrojone pomidory zatopione w gęstym, kremowym sosie pomidorowym. Stworzony z myślą o wymagających szefach kuchni, idealny do potraw o krótkim czasie gotowania, takich jak sosy do makaronu czy bazy sosów do pizzy.

100% włoskich pomidorów wolnych od GMO

Cuor di Pomodoro to produkt wytwarzany wyłącznie z włoskich pomidorów, wolnych od GMO, uprawianych na terenach bogatych w sole mineralne. To gwarantuje niepowtarzalny smak i najwyższą jakość, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów.

Praktyczne opakowanie Bag In Box dla pizzerii i restauracji

Sos pomidorowy Cuor di Pomodoro dostępny jest w praktycznym opakowaniu Bag In Box, zawierającym dwa worki (2x5 kg) umieszczone w kartonie zbiorczym. Produkt szczególnie polecany w pizzeriach i restauracjach, gdzie priorytetem są doskonały smak i najwyższa jakość.

Cirio – renomowana marka gwarantująca jakość

Cirio to włoska marka o ugruntowanej pozycji na rynku, dostarczająca konsumentom wysokiej jakości przetworów pomidorowych. Wybierając Cuor di Pomodoro, masz pewność, że korzystasz z produktu stworzonego przez ekspertów z pasją do włoskiej kuchni.

Zadbaj o doskonały smak w swojej kuchni – zamów Cuor di Pomodoro już dziś!

Nie czekaj, przekonaj się o wyjątkowym smaku i jakości sosu pomidorowego Cuor di Pomodoro. Zamów już dziś i podbij serca klientów doskonałym smakiem swoich potraw!

Pomidory w kawałkach Bag In Box

Marka: CIRIO

Gramatura/Pojemność: 10000 g

20/13/57

Opis

Gramatura/Pojemność
10000 g

Specyficzne kody

Pomidory w kawałkach Bag In...

85,19 zł